Haberler

Coinbase Abonelik Sistemine Geçiyor!

Coinbase anketinde yeni abonelik detayı.

2. büyük kripto para borsası Coinbase, yaptığı bir anketinde ankete cevap veren kişilere ”abonelik sistemine geçersek nasıl karşılarsınız?” sorusuna yanıt aradı. Kripto para borsaları arasında en fazla ilgi gören 2. büyük kripto para borsasının yeni bir abonelik sistemi oluşturması ve yeni abonelik sisteminin ne kadar piyasa yapıcı oranlarında düşüş yapacak olduğu konusunda bilgi verilmedi. Kripto para borsalarının bir süredir abonelik sistemi ve benzer projeler üzerinde çalışmalar gerçekleştirdikleri düşünülüyor.

Coinbase yeni abonelik sistemini test ediyor olabilir

Coinbase kripto para borsasının yeni sistemi test ediyor olabilecek olduğu tahmin ediliyor. Coinbase yeni abonelik sistemi ile komisyonlarda ücret indirimi ve belirli ayrıcaklıkların tanınması konusunda ayrıcalıklar tanıyabilir. Borsanın yeni abonelik sistemi ile birlikte diğer kripto para borsalarına da örnek olabilecek olduğu tahmin edilirken, abonelik sistemi için ne kadar abonelik ücreti talep edecek olduğu merak edilen soru. Coinbase’den resmi olarak konuya dair açıklama yapılmazken, abonelik sisteminin bir ilk olacağı sektörde devamının gelebilecek olduğuna yönelik beklentiler oluşabilir ve bu diğer kripto para borsalarını da harekete geçirebilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box