Altcoin

Coinbase Bu Altcoinleri Listeleyeceğini Açıkladı: Fiyatlar Uçtu!

ABD'nin en büyük borsası Coinbase, beş yeni altcoini borsada listeleyeceğini açıklayınca bu kripto paraların fiyatı tavan yaptı.

ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase yeni bir listeleme haberi ile gündeme geldi.

Yapılan açıklamada, Cryptex Finance (CTX), Dia (DIA), Maple (MPL), Pluton (PLU) ve Unifi Protocol DAO (UNFI) altcoinlerinin borsa içine transferlerinin başlatıldığı duyuruldu.

Coinbase Üzerinde Altcoinlerin Alım Satımı Yarın 20.00’da Başlayacak

Bununla birlikte söz konusu altcoinler henüz alım satıma açılmış değil. Kripto para borsasının destek ekibinin duyurusuna göre altcoinlerin alım satımına 25 Ocak Salı günü, Türkiye saati ile 20.00’de izin verilecek.

Borsa içerinde söz konusu kripto paraların yeterli arz miktarı biriktiğinde CTX-USD, CTX-USDT CTX-EUR, DIA-USD, DIA-USDT, DIA-EUR, MPL-USD, MPL-USDT, MPL-EUR, PLU-USD, PLU-USDT, PLU-EUR, UNFI-USD, UNFI-USDT ve UNFI-EUR işlem çiftlerine ait emir defterleri de kademeli olarak hayata geçirilecek.

Coinbase’in yaptığı açıklamaya göre CTX, DIA, MPL, PLU ve UNFI, kripto para borsasının desteklediği bölgelerde kullanıma açılacak.

Coinbase’in bu haberinin ardından söz konusu kripto paralar bu yazının yazıldığı anlarda uçuşa geçmiş durumdalar. Beş altcoin arasında en yüksek piyasa değerine sahip olan CTX keskin bir artış ile yaklaşık %30 değer kazandı ve 9.87 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri olarak ikinci sırada yer alan DIA ise saniyeler içerisinde %36’lık sıçrayış ile 1.16 dolara fırladı.

Bununla birlikte MPL altcoini görece düşük bir tepki vererek %8 yükseldi ve 11.26 dolar civarında seyretti. 30 milyon dolar piyasa değerine sahip olan MPL, %20 yükseliş göstererek 5.99 dolara tırmandı. Altcoinler içerisinde en büyük yükseliş ise %115 ile PLU tarafından gerçekleştirildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu