Kripto HaberleriAltcoinCoinbase, Bu NFT Koleksiyonu İçin 3 Film Çekmeye Başlayacağını Aktardı!

Coinbase, Bu NFT Koleksiyonu İçin 3 Film Çekmeye Başlayacağını Aktardı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kullanıcı sayısına göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan ve ABD’ye önderlik eden Coinbase, devrimsel bir adım attı.

Coinbase aslında NFT‘lere olan ilgisini daha önceki günlerde net bir şekilde göstermişti ve şimdi gelen haber de bunun destekçisi.

Dünyanın en değerli NFT koleksiyonlarından birisi olan Bored Ape Yacht Club, özellikle koleksiyon sahibi kişilerin etkisi sayesinde Coinbase ile de ciddi bir anlaşma imzalamayı başardı.

Coinbase’in “bir şeyler geliyor” diyerek duyurduğu film, sonunda tam olarak açıklandı.

Coinbase Yeni Girişimini Tanıttı

Coinbase ekibi, “Degen Triology” isimli üçlemeyi duyurdu ve hem Bored Ape Yacht Club hem de ApeCoin topluluklarını içeren interaktif programı açık etti.

Coinbase buna ek olarak koleksiyon sahibi insanların Coinbase Wallet üzerinden ellerindeki NFT’yi submit ederek filme katkı sağlayacağını vurguladı.

BAYC NFT koleksiyonunun fiyatı kısa süre önce yapılan airdrop ile zaten ciddi bir yükseliş elde etti ve burada tutunmaya devam ediyor.

Dün yaşanan sert genel düşüş sonrasında ApeCoin fiyatı ise bu iyi haber ile çok sert bir düşüş yaşamadı.

APE, 24 saat içerisinde %3 düşüş yaşarken BTC gibi önde gelen kripto paraların ortalama değer kaybı %10’ları buldu.

Coinbase etkisi hala devam ediyor olsa da borsanın özellikle son günlerde oldukça “kötü” olarak ifade edilebilecek listelemeler yapması tepki çekmekte.

İlgili Haber
Sıcak Gelişme! Coinbase Listelemeyi Değerlendirdiği 50 Altcoini Açıkladı! İşte Tam Liste
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları