BorsaHaberler

Coinbase Büyümeye Devam Ediyor

Coinbase'in yeni gözdesi kripto veri toplayıcısı Zabo oldu.

ABD’de halka açılan ilk kripto para işlem platformu olan Coinbase, yeni şirketleri bünyesine dahil etmeyi sürdürüyor.

Daha önce kripto ticaret firması Tagomi, Blockchain analitiği firması Neutrino, kripto staking altyapı sağlayıcısı Bison Trails, kripto veri sağlayıcısı Skew ve kripto ticaret yürütme platformu Routefire gibi şirketleri bünyesine katan platform şimdi de kripto veri toplayıcısı Zabo’yu satın aldığını duyurdu.

Satın alma sonrası Zabo’nun 10 kişilik çekirdek ekibi de Coinbase’e devrolmuş oldu.

Zabo’nun resmi Twitter adresinden yapılan açıklamayla duyurulan söz konusu satın alma Zabo’nun yatırımcıları arasında bulunan Moonshots Capital kurucu ortağı Craig Cummings tarafından “başarılı bir çıkış” ve Zabo için “büyük bir kilometre taşı” olarak değerlendirildi.

Zabo Nedir?

2018 yılında kurulan Zabo, kripto para hesaplarını bağlamayı basit ve kolay hale getiren ve kullanıcıların tüm finansal varlıklarını tek bir merkezden kontrol edebilmelerini sağlayan bir kripto veri toplayıcısıdır.
Zabo ile kullanıcılar herhangi bir kripto borsasına veya cüzdanına bağlanabilir ve bakiyeleriyle işlem geçmişlerini takip edebilirler. Bugüne kadar yatırımcılardan 3,5 milyon dolar toplayan Zabo’nun yatırımcıları arasında Moonshots Capital, Blockchange Ventures ve Digital Currency Group gibi isimler yer alıyor.

Binance’in regülatörlerle olan mücadelesinin hala devam ettiği şu günleri değerlendirmeye odaklanan en yakın rakibi Coinbase, fırsatı iyi değerlendirmek ve güçlenmek için söz konusu satın alımları devam ettireceğe benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Burdan anlaşılacağı gibi 🙂 binance 1.liği coinbase e kaptıracak. Yoksa binance ile bu kadar neden uğraşsınlar ki 🙂


Başa dön tuşu