binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerCoinbase CEO’su Brian Armstrong: Biz kripto para şirketiyiz

Coinbase CEO’su Brian Armstrong: Biz kripto para şirketiyiz

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, bugün basın mensuplarına yaptığı açıklamasında kendilerinin ne bir teknoloji, ne bir finans şirketi olmadıklarını ve kendilerinin çok farklı bir şirket olduklarını sözlerine ekledi. Kripto para denince akla ilk gelen şirketler arasında bulunan Coinbase, dünyada en fazla yatırımcının kullandığı kripto para borsalarından bir tanesi olarak ilk sıralarda yer bulurken, bazı yatırımcıların ise tercih etmek konusunda tereddüt yaşadığı ve adının sık sık güvenlik ve bazı teknolojik konularda anılmasından dolayı endişe yaşatan bir şirket olarak gösteriliyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ise kendilerinin artık bu açıklamayı yapmaya ihtiyaç duyduklarını belirterek bugüne kadar dünyayı değiştiren şirketlerin kaç tanesinin finans şirketi olduğunu sordu ve dünyada yenilenen teknoloji sayesinde milyarlarca insanın iş imkanına sahip olduğunu ve finans şirketlerinin dünyayı değiştirmesinin çokta fazla mümkün olmadığını açıkladı.

”Biz bir kripto para şirketiyiz”

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kendilerinin ne bir teknoloji, ne de finans şirketi olmadıklarını belirterek ”biz farklıyız, biz tamamen farklı bir kripto para şirketiyiz” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail