binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizCoinbase CFO'sundan Ethereum (ETH) Hakkında Önemli Açıklamalar Geldi!

Coinbase CFO’sundan Ethereum (ETH) Hakkında Önemli Açıklamalar Geldi!

Coinbase CFO'su Ethereum'un bir menkul kıymet olmadığını savunarak, SEC'in ETH tutumunu değiştirmesini istedi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum‘un menkul kıymet olup olmadığına dair tartışmalar devam ederken son yorum Coinbase CFO’su Alesia Haas‘tan geldi.

Fourtune’a konuşan Coinbase CFO’su Ethereum’un bir menkul kıymet olmadığını savunarak SEC’in Ethereum’un bir menkul kıymet olarak sınıflandırılmaması konusundaki tutumunu yeniden gözden geçirmesini istedi.

Bitcoin ve Ethereum arasındaki dinamikleri ele alarak ETH‘nin menkul kıymet olmadığını anlatmaya çalışan Haas, Bitcoin’in bir değer deposu görevi görürken, Ethereum’un merkezi olmayan uygulama geliştirme için tercih edilen bir platform olarak ortaya çıktığını belirtti.

Bu noktada Bitcoin ile Ethereum’un ayrı ayrı misyonu olduğuna dikkat çeken Coinbase CFO’su ETH’nin bu ve farklı özellikleri nedeniyle menkul kıymet sayılamayacağını ifade etti.

“Ethereum kesinlikle bir menkul kıymet değil. Tarihsel olarak SEC, ETH’nin bir menkul kıymet olmadığını defalarca söylemişti.

CFTC Ethereum’un bir menkul kıymet olmadığını söyledi. Buradaki temel sorun, ABD’de hala federal düzeyde kapsamlı bir kripto para düzenlemesine sahip olmamamızdır.”

Röportajı sırasında Alesia Haas, ayrıca Bitcoin’in 72.000 doların üzerinde yeni bir ATH’ye ulaşmasının önemine de değindi ve yaşanan son rallinin Ocak ayında ABD’de listelenen spot Bitcoin ETF’lerine olan taleple ilgili olduğunu söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail