Bitcoin

Coinbase Cüzdanlarında 10 Milyar Dolarlık Bitcoin Bulunuyor

The Block tarafından yayınlanan habere göre elinde en fazla BTC bulunduran borsa Coinbase.

The Block adlı internet sitesi tarafından yapılan araştırma sonucuna göre en fazla Bitcoin’e sahip olan cüzdanların hangi borsalarda yer aldığı tespit edildi. %100 doğru olmadığına inanılan bu araştırma sonucu ile ilgili olarak Coinbase borsası cüzdanlarında tutulan Bitcoin miktarının son derece fazla olduğu açık bir şekilde gözler önüne seriliyor.

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, özellikle çok sayıda ülkeden insanların en güvendiği borsa olma özelliğini sürdürüyor ve bu yönü ile borsaya güvenin her geçen gün diğer hacklenen borsalar karşısında arttığından söz ediliyor.

Coinbase, cüzdanlarında yaklaşık 984.300 BTC bulunuyor ve en büyük Bitcoin bu borsanın cüzdanlarında bulunuyor. Coinbase’i Huobi (413.000 BTC), Binance (318.000 BTC), OKEx (268.000 BTC) ve BitMEX (217.000 BTC) takip ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu