Haberler

Coinbase Kelly İle Çalışmaya Başladı

Coinbase'den yeni karar.

2. büyük kripto para borsası Coinbase, yeni işe aldığı Mark Kelly ile çalışmalara başladı. 2018 yılında çok fazla istifanın gündeme geldiği ve çok fazla yönetici değişikliği yaşayan kripto para borsası, bu süreçte yaşadığı değişimler sonrasında sektörde kritik bazı tepkilerin odağında kalmış ve kendisine sorulan birçok soruya ise yanıt vermeyerek şirket içerisinde değişen isimlerin kendileri için bir kayıp olmadığını ve güvenlik konusuna dikkat ettikleri ve yatırımcıların hesaplarını koruduklarını açıklamıştı.

Coinbase İngiltere CEO’suna bağlı olarak çalışacak olan Mark Kelly, şirket içerisinde bazı kurallar ve kararların uygulanması, borsanın bir şirket olarak daha büyük ideal ve hedeflere ulaşmasında büyük bir rol oynaması bekleniyor.

Sektörü geliştirmek için çalışıyor

Coinbase, sadece kripto para borsasının kazancını arttırmak için değil, aynı zamanda kripto para sektörü ve piyasasında olan biteni geliştirmek, insanlara kripto para birimlerini sevdirmek için bazı çalışmaları var. Bu çalışmaların gelecekte insanların kripto para alması ve kripto paralara bakış açısını değiştireceği iddia edilmekte. Sektörün en büyüklerinden olan Coinbase, Binance ile de birlikte yarışıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu