binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinCoinbase: "Önümüzdeki Aylarda Bitcoin Fiyatını Bunlar Destekleyecek"

Coinbase: “Önümüzdeki Aylarda Bitcoin Fiyatını Bunlar Destekleyecek”

Kripto para borsası Coinbase'den analistler, Bitcoin fiyatının önümüzdeki dönemki performansı hakkında konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase’in analistleri bugün yayınladıkları bir raporda, önümüzdeki aylarda Bitcoin’in fiyatını destekleyebilecek çeşitli faktörleri özetledi.

Analistler, daha fazla kurumsal yatırımcı spot ETF’lerin yeni gerçekliğine uyum sağladıkça Bitcoin’in önümüzdeki üç ila altı ay içinde iyi bir şekilde desteklenmeye devam edeceğine inanıyor.

Coinbase’in haftalık raporu, mevcut on bir ABD spot Bitcoin ETF’sine son zamanlarda gerçekleşen net girişleri vurguladı. Bu girişler, kurumsal katılımın Bitcoin’in fiyat dinamikleri için nasıl önemli bir destekleyici faktör olarak hizmet edebileceğinin bir göstergesi olarak görülüyor. Coinbase analistleri, “Yılbaşından bugüne kadar toplamda 4.2 milyar doların üzerinde etkileyici bir net giriş gördük” diye ekledi.

İlgili Haber  Dün Gece Bir Kripto Para Cüzdanı, Yatırdığı 160 Doları 150.000 Dolara Dönüştürdü: İşte Aldığı Altcoin

Raporda ayrıca yeni başlatılan Bitcoin fonları ile Altın ETF’lerine yönelik tarihsel akışlar arasında paralellikler kuruldu. Raporda, “ETF ortamına daha geniş bir açıdan bakıldığında, Bitcoin ETF’lerine yönelik net girişler, State Street’in SPDR Gold Shares ETF’sinin ilk ayında çektiği ve şu anda tarihsel olarak kayıtlardaki en başarılı ETF lansmanlarından biri olan girişleri aştı” denildi.

Coinbase analistleri ayrıca Bitcoin’in 100 günlük hareketli ortalamasında güçlü bir destek bulduğunu gösteren verilerin altını çizdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail