binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDün Gece Bir Kripto Para Cüzdanı, Yatırdığı 160 Doları 150.000 Dolara Dönüştürdü:...

Dün Gece Bir Kripto Para Cüzdanı, Yatırdığı 160 Doları 150.000 Dolara Dönüştürdü: İşte Aldığı Altcoin

Dün gece bir kripto para cüzdanı, son zamanlarda yükselişte olan bir yapay zeka aracıyla aynı adı taşıyan altcoinden satın aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sniper 0xD3c olarak bilinen bir kripto para cüzdanı sadece 160 doları bir gecede 150.000 dolar gibi şaşırtıcı bir rakama dönüştürdü.

Kripto para onchain izleme platformu Arkham tarafından bildirilen gelişmeye göre, bu başarı öyküsü, OpenAI’nin metinden videoya yapay zeka aracı ‘Sora’nın piyasaya sürülmesi ve bu aracın piyasaya sürülmesinden esinlenen bir memecoin ile bağlantılı.

OpenAI dün gece yenilikçi metinden videoya yapay zekâsı ‘Sora’yı tanıttı. Hemen hemen aynı anda, aynı adı taşıyan bir memecoin olan SORA piyasaya sürüldü. Bu kripto para projesinin OpenAI’nin aracıyla hiçbir ilgisi olmadığını belirtmek gerekiyor.

Geçtiğimiz gün içerisinde, Uniswap’te “Sora” kelimesini içeren 23 farklı token çifti piyasaya sürüldü. Ancak, bu tokenlerden yalnızca biri 10 milyon dolarlık piyasa değeri sınırını aşmayı başardı.

Sniper 0xD3c bu cüzdanda neredeyse bir aydır aktif olarak işlem yapıyordu ve 60’tan fazla yeni lansman için yaklaşık 15.000 dolar harcamıştı. Çabalarına rağmen, yalnızca 5.000 dolar toplam kâr elde etmişti.

İlgili Haber  Analiz Şirketi, Bitcoin Madencileri Tarafından Bir Satış Baskısı İçin Uyardı

SORA’nın başlatıldığı blokta, 0xD3c cüzdanı bu memecoinden 167 dolar değerinde token satın aldı. Hemen ardından, satın aldığı tokenların %20’sini havuzdaki vergiler nedeniyle kaybetti. İlk harekete geçen olmamasına rağmen, SORA’nın ilk işlem bloğunda toplam 37 sniper arasında 20. sırada yer alan 0xD3c’nin stratejisi karşılığını verdi.

Tokenlerini piyasaya sürüldükten sonraki saatler hatta dakikalar içinde satan çoğu keskin nişancının aksine, 0xD3c pozisyonunun büyük kısmını en az 12 saat boyunca elinde tuttu. Bu strateji inanılmaz derecede yüksek bir getiri sağlamışa benziyor.

Şu an itibariyle 0xD3c, coin’in 110.000 dolarını sattı ve hala yaklaşık 40.000 doları elinde tutuyor.

Ancak söz konusu memecoinin herhangi bir içsel değeri olmadığını ve yalnızca OpenAI’ın yeni ürünüyle ilgili olan hype’tan yararlanmaya çalıştığını hatırlamak önemli.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Şeyhmus

Bizde yedik kara para nasıl aklanir gorun işte

Anonim

Kandırın ,kandırın.Kekleyin.

Anonim

Yalancının mumu yatsıya kadar yanar.

Last edited 2 ay önce by Anonim

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail