Kripto HaberleriBitcoinCoinbase Pek Çok Kullanıcının Hesabını Devre Dışı Bıraktı! Türk Kullanıcılar Da Etkilendi!

Coinbase Pek Çok Kullanıcının Hesabını Devre Dışı Bıraktı! Türk Kullanıcılar Da Etkilendi!

Coinbase bazı kullanıcı hesaplarının standartları karşılamadığını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son zamanlarda SEC’in radarında olan ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase bugün kullanıcı hesaplarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Rutin incelemeler sırasında bazı kullanıcı hesaplarının güncellenen standartları karşılamadığını belirten Coinbase, bu kategorideki hesapları devre dışı bıraktıklarını açıkladı.

Hesabı devre dışı bırakılan kullanıcıların fonlarının güvcende olduğunu söyleyen Coinbase, kullanıcıların bakiyelerini çekip diğer kripto para platformlarına gönderebileceklerini de ekledi.

Coinbase paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“En güvenilir ve güvenli kripto platformu olarak, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için sistemlerimizi düzenli olarak izliyor ve ürünümüzü aktif olarak yönetiyoruz.

Yakın zamanda yapılan rutin inceleme sırasında, güncellenen standartlarımızı artık karşılamayan bazı hesaplar belirledik.

Bu nedenle, bazı hesapları devre dışı bırakıyoruz ve müşterilerin bilgilerini daha sonraki bir tarihte güncellemelerine izin vereceğiz.

Etkilenen kullanıcıların fonları bizde güvende kalır ve bakiyelerini çekip diğer kripto hizmet sağlayıcılarına göndermeye devam edebilirler.

Coinbase, kripto topluluğu için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için çıtayı yükseltmeye devam edecek.”

Coinbase’in Türkiye’deki pek çok kullanıcıya da aşağıdaki şekilde mesaj gönderildiği bildirildi.

“Merhaba,

Bu hizmetler için güncellenmiş standartlarımızı artık karşılamayan hesapların erişimini devre dışı bıraktığımız için, 09 Nisan 2023’ten itibaren Coinbase. com’a veya Coinbase uygulamasına artık erişemeyeceğinizi size bildirmek için ulaşıyoruz.

Coinbase hesabınızın bakiyesi sıfır olduğu için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kriptolarınız üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan, kendi kendini yöneten kripto cüzdanımız olan Coinbase Wallet’ı kullanmaya devam edebilirsiniz.”

Güncellenmiş standartların ne olduğu henüz açıklanmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları