Kripto HaberleriAltcoinCoinbase Pro, 4 Kripto Para Birimini Listeledi!

Coinbase Pro, 4 Kripto Para Birimini Listeledi!

Takip et

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase Pro, listelediği her kripto para birimine ciddi bir yükseliş getirmesi ile biliniyor. Coinbase Pro’nun listelemeleri bu sebeple bir hayli önemli ve dün gece 4 kripto para biriminin başına “Coinbase Kuşu” kondu.

Coinbase’den Yeni Listeleme

Coinbase tarafından yapılan açıklamada KRL, LCX, SUKU ve TRAC isimli dört kripto para biriminin listelendiği belirtildi.

KRYLL (KRL), bu listelenme ile beraber %67 yükseliş elde ederken LCX ise ilginç bir şekilde son 24 saat içerisinde %1,5 düşüş yaşadı. Diğer kripto paraların rekor artış elde etmesine rağmen LCX’in hem değer artışı hem de ticari hacim konusunda yerinde sayması oldukça şaşırtıcı.

SUKU da benzer bir performans sergileyerek %8,5 düşüş yaşadı ve Coinbase Pro listelemesi sadece anlık bir yükseliş getirdi. OriginTrail (TRAC) ise son 24 saat içerisinde %50 yükseliş elde etti ancak an itibarıyla bu yükseliş %26 seviyesine kadar gerilemiş durumda.

Dört kripto para projesinin de bir hayli yeni ve DeFi odaklı olduğu görülüyor. Coinbase kripto para borsasının bir zamanlar hiçbir kripto parayı listelemezken şimdi yeni projeleri bile anında listelemesi tabii ki dikkat çekmekte. Coinbase tarafından yapılan açıklamada da yakın zamanda listelenen kripto paralar şu şekilde duyuruldu:

“Assemble Protocol (ASM), ARPA Chain (ARPA), Bounce (AUCTION), Perpetual Protocol (PERP), BadgerDAO (BADGER), Rarible (RARI), Function X (FX), Jasmy (JASMY), Wrapped Centrifuge (WCFG), Avalanche (AVAX), Adventure Gold (AGLD), Braintrust (BTRST), Rari Governance Token (RGT) XYO Network (XYO), ve DerivaDAO (DDX).”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları