Kripto HaberleriHaberlerCoinbase Türkiye'ye Açıldı: 60 TL Giriş Bonusu

Coinbase Türkiye’ye Açıldı: 60 TL Giriş Bonusu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coinbase kripto para borsası bugün resmen Türkiye’de yaşayan Türk yatırımcılara hizmet vermeye başladıklarını açıkladı. Coinbase kripto para borsasının aldığı bu karar nedeniyle Türk yatırımcılar memnun kalsa da birçok kripto para yatırımcısı için 60 TL Coinbase bonusu nasıl alınır? Sorusu henüz yanıt bulmamış sorular arasında yer alıyor.

Coinbase kripto para borsasının 602 TL ve üzeri yatırım yapan ve arkadaşını davet edip 602 TL ve üzerinde yatırım yapılması konusunda aracı olanlara 60 TL Coinbase bonus verecek ve toplam yatırım 662 TL olacak.

Coinbase bundan önceki zamanlarda Türkiye’de yatırımcılar tarafından erişime kapalıydı ve yatırım yapılmasına izin vermiyordu. Coinbase bugün artık Türkiye’de yatırımcıların yatırım yapmalarına izin veren ve bunun karşılığında 60 TL kripto para bonusu vermeye başladı.

Coinbase dünyadaki en güvenilir kripto para borsalarından birisi olduğundan dolayı milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Borsanın aktif olarak milyonlarca kripto para yatırımcısı insan tarafından kullanıldığı biliniyor. Coinbase güvenlik konusunda rakiplerine oranla en güvenilir kripto para borsası olarakta biliniyor. Coinbase için Coinbase.com adresinden hesap oluşturabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları