Haberler

Coinbase Ve PayPal Arasında Yeni Anlaşma İmzalanmış Olabilir

Coinbase ve PayPal arasında kripto para transferi ve alımı anlaşması gerçekleşmiş olabilir.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan ve dünyanın en büyük dijital para platformlarından birisi olan PayPal arasında yeni bir anlaşma imzalandığı iddia edildi. Bir süre önce Coinbase ve PayPal arasında anlaşma imzalandığını ve Coinbase müşterileri tarafından bazı ülkelerde PayPal hesabındaki para ile direkt olarak Bitcoin veya farkı kripto para birimlerinin alınabilecek olduğu, buna bağlı olarak kripto para çekim talebi sonrasında borsa hesabında bulunan paranın PayPal’a aktarılabilecek olduğu açıklandı. Yasal olarak gerekli adımları atan her iki oluşum, yatırımcıların hesaplarındaki paraları çok kolay yoldan yönetmesi ve asla beklemeden hemen para aktarabilmesi için böyle bir yöntem geliştirmiş olabilir.

Coinbase/PayPal Anlaşması Mı?

Coinbase ve PayPal arasındaki anlaşma mı, yoksa bir test mi? Sorusuna henüz yanıt verilmedi ve her iki oluşum, kullanım ve yardım sayfalarında bu durumdan söz etmedi. Sadece güncellenen kullanım sayfasında ilk kez PayPal ile Coinbase ismi geçerken, bununla ilgili gelecekte resmi bir açıklama yapılması ve bazı ülkelerde bu özelliğin kullanılabilir olması bekleniyor. Coinbase’ye göre bu bir özellik olarak olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Newsbtc
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu