binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerCoinbase'de yaşanan hata Kanadalı yatırımcıları vurdu

Coinbase’de yaşanan hata Kanadalı yatırımcıları vurdu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coinbase’de geçtiğimiz 1 Ağustos tarihinde yaşanan hata dolayısı ile birçok Kanadalı yatırımcı sisteme erişmesine rağmen yatırımlarını geri çekemedi ve yatırımlarını çekecek oldukları zaman ise sistem bir yatırımları olmadığını ve bundan dolayı yatırımlarını çekemeyecek olduklarını belirtti.

Bu hatayı alır almaz teknik destek ekibine başvuran yatırımcılar aldıkları yanıt ile ilk etapta endişeye kapılsalarda sonrasında Coinbase yöneticilerinin ve teknik ekibinin yaptığı doğru müdahaleler sonrasında sistem otomatik olarak bakiyeleri görmeye başladı ve en fazla Kanadalı yatırımcıları etkileyen bu sorun kısa süre içerisinde giderilmiş oldu. Sorunun kaynağı ve nedeni ile ilgili açıklama yapmayan Coinbase yetkilileri ise sorundan etkilenen yatırımcı hesabı sayısının çok az olduğunu ve büyük problemlere sebep olmayan sorunun kısa süre içerisinde giderildiğini açıkladı.

Coinbase güvenilir bir borsa olarak tercih görüyor

Coinbase dünyanın en büyük kripto para borsası olarak milyonlarca aktif yatırımcı hesabını yöneten ve milyarlarca dolarlık değere sahip olan bir kripto para borsası olarak tanınıyor. Yatırımcıların güvenle yatırım yapabildikleri nadir borsalardan bir tanesi olan Coinbase’nin bu gücü ise sürekli olarak katlanarak artıyor ve gün geçtikçe daha fazla yatırımcı tercihini Coinbase’den yana yapıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail