Kripto HaberleriAltcoinCoinbase'den Bu Altcoinin Yatırımcılarına İyi Haber: Airdrop Geliyor!

Coinbase’den Bu Altcoinin Yatırımcılarına İyi Haber: Airdrop Geliyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Daha önce Ripple (XRP) yatırımcılarına dağıtılacağı açıklanan Flare (FLR) altcoin airdrop etkinliğinin Coinbase tarafından da destekleneceği açıklandı.

Coinbase, Ripple (XRP) Sahipleri İçin FLR Altcoin Airdrop’unun Destekleyecek

SEC ile Ripple arasındaki kripto para davası nedeniyle XRP altcoinini delist eden ilk borsalardan biri olan Coinbase, buna rağmen 12 Aralık 2020 TSİ 03:00 tarihini esas alarak, bu tarihte borsada XRP tokeni tutan yatırımcılarına FLR tokenlerini airdrop olarak dağıtacak.

Şirketin resmi Twitter hesabı konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Coinbase, Flare Network’ün FLR airdrop’unu desteklemek için müşterilerimize daha önce verdiğimiz taahhüdü yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

Airdrop’un 2023’ün ilk yarısında destekleneceğini tahmin ediyoruz. Coinbase’de 12 Aralık 2020 saat 03:00 snapshot tarihinde XRP’ye sahip olan uygun ülkelerdeki müşteriler FLR tokenlarını almaya hak kazanacaktır.

Belirli bir ülke için desteği garanti edemesek de, FLR ticaretinin ve ilgili FLR airdrop’unun Almanya, Japonya, New York ve Singapur hariç olmak üzere Coinbase’in desteklediği ülkelerde genel olarak kullanılabilir olması beklenmektedir.”

İlgili Haber
Ripple (XRP) Yatırımcılarına Verilecek Altcoin Airdrop'unu Destekleyecek Borsalar Açıklandı!

Flare, bazı benzersiz özelliklere sahip dağıtık bir ağdır. Ethereum ve XRP Ledger gibi ağlar arasında iki yönlü köprüler oluşturmak için kullanılabilir. Bu, XRP tokeninin akıllı sözleşmelerle kullanılmasına izin vereceği anlamına geliyor.

Ripple’ın XRP Ledger’ı (XRPL) küresel bir ödeme ve takas ağıdır. Bu kullanım durumu için optimize edilmiş olsa da, diğer işlevsellik türleri söz konusu olduğunda sınırlı bir kullanıma sahiptir.

Flare Network, XRP tokenı için akıllı sözleşme özelliği desteği sunarak bu sorunu çözmeyi amaçlamaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları