Kripto HaberleriBorsaCoinbase'den Dev Ethereum Adımı: Kurumsal Yatırımcılara Açıyor!

Coinbase’den Dev Ethereum Adımı: Kurumsal Yatırımcılara Açıyor!

Takip et

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından Coinbase, yaptığı açıklamasında Coinbase Prime’da ABD’deki kurumsal müşterilerine Ethereum stake etme hizmeti sunmaya başladığını bildirdi.

Coinbase, Kurumsal Müşterilerine Ethereum 2.0 Staking Etme Hizmeti Sunacak

Coinbase Prime’da staking özelliğini tamamen entegre ettiklerini duyuran Coinbase, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Coinbase Prime, kurumlara tamamen uçtan uca bir stake etme deneyimi sunar. Müşteriler bir cüzdan oluşturabilir, ne kadar stake edeceklerine karar verebilir ve Coinbase Prime hesaplarındaki ETH varlık sayfasından stake işlemini başlatabilir.

Müşteri fonlarının güvenliğini sağlamak en yüksek önceliğimizdir. Para çekme anahtarlarını her zaman soğuk depolama saklama kasamızda tutuyoruz, bu da stake edilen ETH ve birikmiş getirinin her zaman güvende olduğu anlamına geliyor. Müşteri hesaplarının güvenliğini daha da sağlamak için, stake işlemleri gerçekleştirilmeden önce konsensüs tamamlamalıdır.”

Coinbase, stake edilen Ethereum tokenlerinin direkt olarak ETH2 şeklinde listeleneceğini ve ayrı bir ETH 2.0 tokeni oluşturulmayacağını bildirdi.

İlgili Haber
Altcoinler SEC Tehdidi Altında, Coinbase'e Altcoin Soruşturması!

Kripto para borsası, ETH üzerindeki staking sistemi ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Staking, altında yatan Blockchain’ine güvenlik sağlamak gibi faydalı bir iş sunarak halihazırda gözetim altında tutulan varlıklar üzerinden pasif gelir sağlayabilir. Ethereum Blockchain’i iyi iş çıkaran staker’ları ödüllendirirken, görevlerinde başarısız olanları da cezalandırır. Bu nedenle, riski en aza indirirken maksimum ödül kazanmak için saygın ve etkili bir hizmet sağlayıcı ile stake etmek önemlidir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları