Haberler

Coinbase’ye Güven Azalabilir!

Coinbase'ye güven neden azalıyor?

Coinbase hakkında son dönemde çıkan haberler dünyanın en büyük 2. kripto para borsası konumundaki Coinbase’ye yönelik düşüşleri tetikleyebilir. 25 milyondan daha büyük yatırımcı hesabına sahip olan borsa, yönetim ekibindeki sürekli değişimler ve bu değişimler dışında kripto paralar ile ilgili hileli işlemler yaptığı iddiaları ve ”shitcoin” iddiaları dolayısı ile gündemden düşmek bilmiyor. Coinbase ile birlikte adından sıkça söz ettiren Binance’ın kripto para borsaları arasında en fazla tercih edilen 1. kripto para olması rakip olan iki kripto para borsasının da karşı karşıya birbirlerine karşı bazı kategorilerde yarıştıklarını gösteriyor.

Coinbase güven veriyor, aynı zamanda güven kaybediyor

Coinbase mevcut yönetim ekibindeki kişilerin tanındık kişiler olması ile güven verirken, istifa eden yetkililerin görevlerinin yerine gelen kişilerin pek tanınmış isimler olmamaları ve kripto para sahiplerinin isteklerine uyduklarını belirterek ”shitcoin” listeledikleri iddiaları dolayısı ile kan kaybediyor. Milyonlarca yatırımcının Coinbase’ye olan güveninin arkasındaki sarsılmanın asıl sebepleri arasında bulunan istifalar, shitcoin iddiaları ve piyasada hileli işlemlere imza atıyor olabilecek olduğu iddiaları kripto para borsasının aynı zamanda güven kaybetmesine sebep oluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu