coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBasın BülteniCoinEx: Alım Satımdan Daha Fazlası – Kripto Yatırımcıları ve Borsa Arasındaki İlişki

CoinEx: Alım Satımdan Daha Fazlası – Kripto Yatırımcıları ve Borsa Arasındaki İlişki

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dijital para ekosisteminin kalbi olan kripto para borsaları tüm dünyadan insanlara kripto para hareketinin birer parçası olmaları için şans verir. Bu borsalar, kullanıcıların çeşitli varlıkları aldığı veya sattığı pazar yerlerine benzetilebilir. Aynı zamanda likidite sağlayarak herkesin kolay ve sorunsuz bir şekilde işlem yapmasını kolaylaştırırlar.

Ekosistemin kendisi, topluluğuna diğerlerinden daha derinden kök salmış olsa da bu güven, blokzincirlerin işleyişine özgü kavram ve değerlere atfedilebilir. Güvenlik, güven ve şeffaflık bu sektörün ayrılmaz parçalarıdır ve borsalar kullanıcılarıyla anlamlı bir ilişki kurabilmek için bu kavramları ön planda tutmaktadır.

Bu ittifak, piyasa düşüşe geçtiğinde veya bilgisayar korsanlığı saldırıları ya da likidite havuzun boşalması gibi beklenmedik olaylar meydana geldiğinde sınavdan geçer. Bir borsanın böyle krizlerle kullanıcılarlıya iyi ilişkisini sürdürerek mücadele etmesi bu değer ve inançlara olan bağlılığını gösterir.

Sektörde şu an da çok fazla kripto para borsası olsa da kullanıcılar güvenilir ve birden fazla işlem hizmeti sunan bir borsayı seçmesi zor olabilir. Sektördeki lider borsalardan biri olan CoinEx işletme stratejilerinde ve marka yönetiminde daima kullanıcıları önceler. 2017’de sektör liderleri ve kriptoyu en erken dönemde benimseyen yatırımcılardan tarafından kurulan CoinEx, sunulan her ürün ve hizmetin kullanıcı talebine dayandığı, kullanıcı odaklı bir yaklaşımı benimser.

Bu platform, deneyim ve birikimleri farklı seviyelerde olan her türlü kullanıcı için kripto para işlemlerinde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Ayrıca, CoinEx kısa vadeli kârın aksine uzun vadeli hedeflerin yanında dürüstlük ve mükemmeliyet ilkelerine odaklanır.

Kullanıcıların bakış açılarını dikkate almak

CoinEx ekibinin en önemli felsefelerinden biri, aldıkları her kararda kullanıcı odaklı düşünmeyi ön planda tutmaktır. Bu, yaptıkları ürünler, listelemeler ve işlemler için geçerlidir. CoinEx kuruluşu, kullanıcılara fayda sağlayacak yüksek kaliteli varlıkları nesnel ve tarafsız bir şekilde belirlemek amacıyla listelenmeden önce piyasadaki varlıkları incelemek için çok zaman harcıyor. Bu kontrol süreci, temel varlık teknolojisi, ekibin gücü ve geçmişi, ürün yeniliği, token modelinin rasyonelliği, topluluk popülaritesi ve potansiyel riskler gibi birçok faktörü içerir.

CoinEx’in arkasındaki ekip, bu titiz incelemeyi, kullanıcı çıkarlarına olan sarsılmaz bağlılıklarının ve bağlılıklarının bir örneği olarak görüyor. Şu anda, çeşitli kullanıcı gruplarına etkili bir şekilde hitap eden tüm ana akım paralar dahil 700’den fazla kripto para birimini destekliyorlar. Bu kapsamda, olağanüstü olaylara karşı tedbir kapsamında %100 rezerv oranı uygulamaya koyuldu ve Koruyucu Fon’u oluşturuldu.

Minimum zorluk, maksimum çaba

Kripto borsasını başlangıç ​​seviyesindeki kullanıcılar için kullanıcı dostu hale getirmek amacıyla platformda, hesap açma sürecinden işlemleri başlatmaya kadar uzanan 3 adımlı bir kılavuzun yer aldığı ayrı bir bölüm bulunmaktadır. Ayrıca işlem sayfalarındaki üst kısımda görsel destek sunan bilgilendirici video kılavuzları da bulunmaktadır.

Kripto sektörü karmaşıktır ve karmaşık algoritmalar ve ürün mantığıyla doludur; böyle bir senaryoda CoinEx, kendi geliştirdiği algoritmayla herhangi bir kripto para biriminin anında takas edilmesine olanak tanıyan takas özelliğiyle “kusursuz işlem”olanağı sağlamaya çalışır.

Sorunların anında çözmek

CoinEx’in, kullanıcı sorgularını inceleyen ve bunları hızlı bir şekilde çözen özel bir müşteri hizmetleri ve topluluk ekibi vardır.Topluluğun katılımı, özellikle borsaların güven ve karşılıklılık oluşturmak için kullanıcılarıyla açık bir iletişim kanalı oluşturması ve teşvik etmesi gereken kripto alanında, herhangi bir platformun ayrılmaz bir parçasıdır.

Kripto topluluğundaki kullanıcı tabanı, her düzeyde deneyime sahip kişilerden oluşur ve 200 ülkeye yayılmış 3 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısıyla CoinEx, dil engellerini ortadan kaldırmak ve kısa ve anlaşılır içerik sunmak için çalışmaktadır.

CoinEx kullanıma açılışının 6.yılına ulaşırken borsa, kullanıcılarını odak noktasında tutarak yenilik yapmak, uyumluluğu artırmak ve geliştirmek için sürekli çaba sarf ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail