Bitcoin

Coinfloor borsası işten çıkarmalara başladı

İngiltere’nin en köklü kripto para borsaları arasında gösterilmekte olan ve sürekli olarak güçlenen Coinfloor, bugün açıkladığı son basın açıklaması ile 40 kişilik ekibin büyük bir kısmının işten çıkarılacak olduğu açıklamasında bulundu. Bitcoin ve diğer altcoinlerin fiyatlarında yaşanan değişiklikler ve ülkede kripto paralara ilgi konusunun değişmesi dolayısı ile borsanın yeterince iyi kazanamadığı ve kripto para piyasasında yaşanan değişimlerin etkileri dolayısı ile yaşanması muhtemel kayıpları engellemek için 40 kişilik ekibin büyük bir kısmının işten çıkarılması yönünde karar alındığı açıklandı.

Asla istenmeyen bir son

Coinfloor, asla istenmeyecek olan bu adımı atmak zorunda kalırken günde 1 milyon dolar işlem hacmine sahip olan kripto para borsasının neden dolayı bu kadar kısa sürede 40 kişilik zaten küçük olan ekibi daha fazla küçültmek yönünde karar vermesi şaşkınlık ve merak konusu. Ülkede kripto para borsaları konusunda yeni kripto para borsaları açılırken, henüz daha birçok insan İngiltere’de kripto para sahibi değil ve gelecek birkaç yıl içerisinde daha fazla oranda kripto para sahibi insan sayısına ulaşılması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu