AnalizCoinmarketcapHaberlerXRP

Coinmarketcap Ripple’yi XRP Olarak Değiştirdi

Dünyada en çok kullanılan kripto para takip sitesi CoinMarketCap, listesindeki Ripple yazısını XRP olarak değiştirdi.

Uzun bir zamandır kripto para topluluklarında Ripple’nin XRP olmadığı tartışılıyordu. Hatta öyle ki Ripple’nin yöneticileri bile XRP bir kripto para Ripple’nin ise bir  şirket olduğunu uzun zamandır vurguluyordu. Çoğu kullanıcının hala yatırım yaparken “Ripple adım” demesi ilerdeki dönemde kafa karışıklığına neden olabilir.

CoinMarketCap Sitesi’de bu karışıklığın önüne geçmek için Ripple yazısını tamamen kaldırarak XRP’yi kullandı. Ayrıca geçtiğimiz ay XRP‘nin logosu topluluk tarafından seçilen logo ile değişmiş ve yeni görünümüne kavuşmuştu.

Özet olarak artık yatırım yaparken Ripple ismini değil XRP ismini kullanacağız.

29 Haziranda yılın en düşük fiyatını 0.42$ ile gören XRP an itibari ile 0.50 $’dan işlem görüyor. yaklaşık 48 saatlik fiyat değişimine bakıldığında yatırımcısına yüzde 15’lik bir kar bıraktığını görüyoruz. Bir çok analiste göre boğa sezonu geldiği zaman buna en olumlu tepkiyi gösterecek kripto para XRP olarak karşımıza çıkacak.

Bütün kripto para fiyatlarına anlık olarak sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu