binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriSponsorluÇok Yakında Patlama Yapacak Üst Kripto Paralar - Ethereum (ETH), Solana (SOL),...

Çok Yakında Patlama Yapacak Üst Kripto Paralar – Ethereum (ETH), Solana (SOL), Celestia (TIA), Avalanche (AVAX) ve …

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button
Sorumluluk Reddi: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Kripto para piyasaları, hızlı bir büyüme döneminin sinyallerini veren yükseliş duygularının hakim olduğu potansiyel ile çalkalanıyor. Bir dizi token arasında Ethereum, Solana, Celestia ve Avalanche gelecek vaat ettikleri için meraklıları tarafından işaretlenmiştir. Her biri, değerlerinin yükseldiğini görebilecek ve bir sonraki büyük yükselişi arayan yatırımcıların dikkatini çekebilecek benzersiz özellikler barındırıyor. Bu seçkin kripto para birimlerinin patlayıcı performansları için olgunlaşmış piyasa atmosferi ile önemli kazanımlar beklentisi büyüktür.

CYBRO Ön Satışı 25 Milyon Token’ın Tükenmesiyle Hızla Devam Ediyor

CYBRO, Blast blok zincirinin özel getiri potansiyelinden yararlanan türünün tek örneği bir pazardır. CYBRO, erken yatırımcılara CYBRO token ön satışına katılarak projeye uygun koşullarda girme imkanı sunmaktadır.

Bu aşamada, CYBRO tokenleri gelecekteki piyasa fiyatlarının 3 katı indirim ile sunulmakta ve %200 gibi cömert bir ROI yaratmaktadır. Token arzı sınırlıdır ve yaklaşık 25 milyon token halihazırda satılmıştır. Ne kadar erken satın alırsanız, o kadar büyük indirim elde edersiniz.

200’lük Kârı Güvence Altına Almak için $CYBRO’yu ŞİMDİ En İyi Fiyattan Satın Alın

CYBRO tokenı, CYBRO’da nakit para iadesi, alım satım ve borç verme işlemleri için indirimli ücretler, staking ödülleri, özel bir Airdrop ve Sigorta Programının kilidini açacaktır. Bu sağlam hizmet, CYBRO’nun 2024 yılının 3. çeyreğinde TGE sonrası değer kazanması için güçlü bir temel oluşturacaktır.

CYBRO ile, ETH ve stablecoin staking için varsayılan getiri sunan tek Katman 2 blok zinciri olan Blast üzerindeki çeşitli kasalara yatırım yaparak kripto paranızı büyütebilirsiniz. CYBRO’nun nihai hedefi, basit ve şeffaf bir arayüz sağlarken, kullanıcılara her strateji için mümkün olan en yüksek getiriyi sağlamaktır.

Bugün %66 İndirimle CYBRO’daki Yerinizi Sağlamlaştırın! Teklif Sınırlıdır!

Ethereum Fiyat Analizi ve Tahmini

Ethereum şu anda $2874.40 ile $3345.18 arasında işlem görüyor. Geçen hafta %6,16’lık bir düşüş ve geçtiğimiz ay %16,40’lık daha sert bir düşüşle son zamanlarda bir gerileme yaşadı. Buna rağmen, madeni para altı ay içinde %42,65’lik bir büyüme yaşadı ve bu da daha geniş bir pozitif momentuma işaret ediyor. Ethereum şu anda, 2609,85 $ destek seviyesinin üzerinde kalırken 3551,43 $ ile en yakın direncine yaklaşırken dalgalı sularda geziniyor. Madeni paranın hareketleri, tüccarlar ve yatırımcılar istikrarlı bir yön ararken düzeltici bir aşamaya işaret ediyor.

Solana Fiyatı Geniş Bir Aralıkta Dalgalanıyor, Sırada Ne Var?

Solana’nın fiyatı oldukça hareketli, şu anda $126,76 ile $157,10 arasında seyrediyor. Son altı aydaki büyük sıçramanın ardından, geçen ay biraz düştü. Şu anda, 168,33$’lık bir sonraki büyük engele ulaşmadan önce büyümek için biraz yer var. Eğer düşerse, 107,65$ civarında bir durma noktası bulabilir. Son hareketlere bakıldığında, güçlü bir koşunun ardından biraz nefes alıyor gibi görünüyor. Rakamların karışık sinyaller göstermesiyle, bekle ve gör durumu söz konusu.

Celestia (TIA) Fiyat Trendleri ve Tahminleri

Celestia’nın (TIA) fiyatı $9,18 ile $11,05 arasında bir miktar belirsizlikle hareket ediyor. Bu hafta %8,66’lık bir düşüş yaşadı ve geçen ay %15,79’luk daha büyük bir düşüş yaşadı. Ancak, altı ay öncesine bakıldığında fiyatın %109’dan fazla arttığı görülüyor. Mevcut fiyat 10 günlük ortalama olan 9,11$’a yakın ancak 100 günlük ortalama olan 9,36$’ın biraz altına inmiş durumda. RSI nötr bir duruşa işaret ederken, Stokastik alımların arttığını gösteriyor. MACD’nin neredeyse düz olmasıyla TIA bir sonraki hamlesine hazırlanıyor olabilir. Madalyonun fiyat hareketi, sağlam bir yön bulmaya çalışırken dürtü ve düzeltmenin bir karışımını öneriyor.

Avalanche Fiyat Anlayışı: AVAX Piyasa Türbülansının Ortasında Mücadele Ediyor

Avalanche (AVAX) son zamanlarda düşüş yaşayarak $32,64 ile $40,07 arasında hareket ediyor. Geçen hafta fiyatı %10’un üzerinde düştü ve geçtiğimiz ay %27’lik bir düşüş yaşandı. Ancak, altı ay öncesine bakıldığında AVAX’ın %108’in üzerinde kayda değer bir artış gösterdiği görülüyor. Mevcut fiyat hareketi daha düzeltici görünüyor ve etkileyici yarım yıllık çalışmasının ardından yakın zamanda yaşanan bir geri çekilmeyi yansıtıyor. Yatırımcılar 42,76$’lık direnci gözlerken, 27,91$’lık destek ise geri dönüş ya da daha fazla konsolidasyon umudunu taşıyor. Teknik göstergeler karışık sinyaller veriyor ve RSI orta seviyeye yakın, bu da şu anda her iki yönde de belirleyici momentumun eksik olduğunu gösteriyor.

Sonuç

ETH, SOL, TIA ve AVAX kısa vadede hemen getiri sağlamayabilir. Bu arada, 2024 yılının ikinci çeyreğinde faaliyete geçecek olan CYBRO, Blast blok zinciri üzerine inşa edilmiş benzersiz bir kazanç pazarı olarak öne çıkıyor. Erken yatırımcılar, CYBRO token ön satışına katılarak avantaj elde etme ve başlangıçtan itibaren yerel getiri tekliflerinden yararlanma şansına sahiptir.

Site: https://cybro.io
Twitter: https://twitter.com/Cybro_io
Discord: https://discord.gg/xFMGDQPhrB
Telegram: https://t.me/cybro_io

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail