HaberlerKripto Para

Crypto.com, Hack Olayından Az Sayıda Hesap Etkilendi Demişti Ama Asıl Sayı Yeni Belli Oldu!

Ünlü kripto para platformu yaptığı resmi açıklamada olaydan etkilenen 400 müşteri olduğunu açıkladı.

Hatırlanacak olursa Singapur merkezli kripto para cüzdanı ve platformu crypto.com, bu hafta başında şüpheli işlemler nedeniyle para çekme işlemlerini geçici bir süreyle askıya almıştı.

İlgili Haber
Ünlü Kripto Para Platformu Para Çekme İşlemlerini Durdurdu!

Olayın hemen ardından açıklama yapan yetkililer az sayıda müşterinin etkilendiğini belirtmişti ancak yeni yapılan bir açıklamada yaklaşık 400 müşteri hesabının hacklendiği belirtildi.

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek yapmış olduğu resmi açıklamada Singapur merkezli borsanın mağdur olan kullanıcılara zarara uğradıkları tüm bedel için geri ödemede bulunulacağını ifade etti. CEO ayrıca olayla ilgili araştırmalarının sürdüğünü, önümüzdeki günlerde yeni açıklamalar yapacaklarını sözlerine ekledi.

CEO ayrıca

Açıkçası, bu harika bir ders ve altyapımızı sürekli güçlendiriyoruz.

yorumunda bulunarak bardağın dolu tarafına bakmayı uygun buldu.

Şu anki süreçte müşteri fonlarının hiçbirinin tehlike altında olmadığı belirtildi. Blockchain güvenlik ve veri analitiği şirketi PeckShield, salı günü Twitter’dan yaptığı açıklamada, 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan borsanın yaklaşık 15 milyon dolar kaybetmiş olabileceğini iddia etti.

Ancak bu tarz durumlarda fonların yatırımcılara geri veriliyor oluşu son derece önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu