Haberler

Cryptopia Borsasında Son Yakın!

Cryptopia borsası hakkında resmi açıklama yapıldı.

Yeni Zelanda polis ekipleri ülkenin kripto para borsası Cryptopia’nın nasıl hacklendiği hakkında açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada, ülkenin kipto para borsasının hacklenme olayında araştırmalarda sona geldiklerini ve son çalışmaların düzenlendiğini açıklayan polis ekipleri, kripto para borsasının hacklenme olayında yaşananları incelediklerini belirtti.

2019 yılının ilk kripto para hacklenme vakası olan Cryptopia, Yeni Zelanda’da çok fazla yatırımcının kullanmadığı ancak 1 milyondan fazla dünya çapında yatırımcının kullandığı bir kripto para borsası olarak tanınmakta ve kripto para borsaları arasında ilk sıralarda bulunmaktaydı.

Yeni Zelanda’da polisler soruşturmalarını sürdürüyor

Yeni Zelanda’da polis ekipleri çalışmada sona geldiklerini ve yakın zamanda sonlandıracak olduklarını açıkladı. Siber saldırganların bu çalışma sonunda yakalanacaklar mı, yoksa yakalanmayacaklar mı? Bu konuda açıklaması bulunmayan basın sözcüsünün, Cryptopia eski yetkilileri dahil yeni yetkililer ile temas halinde olduklarını açıklaması olumlu bir sinyal olarak görülmekte. Cryptopia borsasından en az 16 milyon dolarlık altcoin çalındığı ve borsanın bunu günlerce gizlediği iddia edilmişti ve yatırımcı alımı durdurulmuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu