binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizCryptoQuant Bitcoin'de Zirve Hedefini Glassnode Kısa Vadeli Beklentisini Açıkladı! BTC'de Yaz Rallisi...

CryptoQuant Bitcoin’de Zirve Hedefini Glassnode Kısa Vadeli Beklentisini Açıkladı! BTC’de Yaz Rallisi Görecek Miyiz?

CryptoQuant CEO'su Ki Young Ju ve Glassnode kurucu ortağı Yann Allemann'dan Bitcoin için cesur tahminler geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin, hafta başında 65.500 dolara kadar çıksa da sonrasında yaşadığı düşüşlerle bugün 62.000 doların altına kadar iğne attı.

Bitcoin Fiyatı 265 Bin Dolara Ulaşabilir!

Yatırımcılar düşüşün derinleşebileceği konusunda tedirgin olurken, CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, yaptığı paylaşımda Bitcoin’in 265.000 dolara yükselecek potansiyele sahip olduğunu belirterek cesur bir tahminde bulundu.

BTC ağ temellerinin, önceki döngüdeki zirveye kıyasla üç kat piyasa değerini koruyabileceğini savunan Ju, bu iddiasını Hashrate/piyasa değeri oranına dayandırdı.

“Bitcoin ağ temelleri, son döngüsel zirveye kıyasla mevcut büyüklüğünün üç katı bir piyasa değerini destekleyebilir ve potansiyel olarak 265 bin dolarlık bir fiyatı koruyabilir.”

Bitcoin’de Yaz Rallisi Görülebilir!

Bitcoin’de 100.000 dolar beklentileri yeniden canlanırken, X’te Negentropic ismiyle bilinen Glassnode kurucu ortağı Yann Allemann’dan BTC’deki olası senaryolara dair bir paylaşım geldi.

Bitcoin’in şu anda flama formasyonunu ve 50 günlük SMA trnd çizgisini kırmak üzere olduğunu belirten ünlü isim, BTC’nin 65.000- 66.000 dolar seviyesini kırmayı başarması halinde yaz öncesinde 85.200 dolara ulaşabileceğini iddia etti.

Paylaşımına BTC’nin flama formasyonu ve 50 Günlük SMA trend çizgisini kırma sürecinde olduğunu gösteren grafik de ekleyen Glassnode kurucu ortağı BTC için fiyat tahminlerini sıraladı:

“Bitcoin şu anda Pennant ve 50 Günlük SMA trend çizgisini kırma sürecinde.

BTC 65.000-66.000 dolar seviyesini kırdığında önce 73.500 dolara ardından 76.500 dolara geçecek ve büyük olasılıkla yaz öncesinde 85.200 doları görmemiz mümkün.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail