Kripto HaberleriHaberlerDAI, Coinbase Visa’ya Eklenen İlk Stablecoin Olduğunu Açıkladı

DAI, Coinbase Visa’ya Eklenen İlk Stablecoin Olduğunu Açıkladı

Takip et

Cuma günü yapılan açıklamayla Coinbase’in Visa bankamatik kartının Ethereum tabanlı DAI stablecoine destek verdiği duyurusu yapıldı.

Coinbase’in Visa bankamatik kartı şimdilik AB ve İngiltere vatandaşlarına kripto paralarını Coinbase hesaplarından harcamalarına imkan veriyor.

Bununla birlikte BTC, ETH ve LTC’ye de destek verdiği bilinen Coinbase Card, geçtiğimiz ay Stellar’a (XLM), Basic Attention Token’e (BAT), Ox’a (ZRX) ve Augur’a da destek verdiği açıklamasını yapmıştı.

Bankamatik Kartını Kullanmak Çok Kolay

Bankamatik kartı sayesinde kullanıcıların sahip oldukları kripto paralarını normal banka hesaplarındaki paralar kadar kolay harcamalarına imkan sunduğunu dile getiren Coinbase UK pazarlama müdürü JD Millwood, yılbaşının yaklaşmasının kartın kullanımına büyük ölçüde pozitif katkı sağlayacağını da düşünüyor:

Coinbase Visa Bankamatik Kartı, Müşteri Portföyünü Giderek Genişletiyor

Coinbase, son yaptığı girişimlerle hizmet verdiği ülke sayısını 19’dan 29’a çıkarmayı başardı. Romanya, Polonya, Lihtenştayn, Macaristan, İsveç, Bulgaristan, Danimarka, Hırvatistan, İzlanda ve Norveç Coinbase Card’ı kullanmaya başlayan son 10 ülke olarak karşımıza çıkıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları