coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinDan Morehead: Bu Fırsat Her Zaman Elinize Geçmez

Dan Morehead: Bu Fırsat Her Zaman Elinize Geçmez

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain teknolojisi odaklı yatırım fonu olan Pantera Capital‘in CEO’SU Dan Morehead, CNBC’de katıldığı bir programda Bitcoin hakkında tahminlerde bulundu.

Açıklamasında; “Bu kadar hızlı duyulan ve büyüyen bir şey, 200 günlük ortalamanın altına düşemez. Bitcoin almak için harika bir zaman. Şu anda tarihi zirvesinin yüzde 65 altında ve bu fırsat sık sık yakalanmaz.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca yıl sonu fiyat tahminini 20 bin doların üzerinde beklediği ifade etti.

Bitcoin‘in Aralık 2017 de yaptığı 20 bin dolarlık zirvesinde ciddi kar elde eden Pantera şirketi, kripto paralardan bugüne kadar yüzde 25 bin gelir elde etti. Her ne kadar kripto paralar şirkete 2018 yılında yüzde 50’nin üzerinde bir zarar verse de fonun toplamda yüzde 10 bin kar elde ettiği açıklandı. Bu da demek oluyor ki uzun dönem yatırımcıları kripto paralardan zarar etmemiş.

Şirketin yönetiminde yaklaşık 800 milyon dolarlık varlık bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail