bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinDan Morehead: ETF için yıllar var

Dan Morehead: ETF için yıllar var

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, yaptığı bir konuşmada  Bitcoin ETF’si için uzun birkaç yıl olduğunu ve henüz ETF için çok erken olduğunu açıkladı. Gelecek birkaç yıl sonunda Bitcoin ETF’si ile ilgili olarak beklentilerin olduğunu belirten Morehead, yatırımcıların bugün endişeli olmaması gerektiğini, gelecek birkaç yıl içerisinde ETF için son derece erken olabileceğinden kurumların buna uygun olarak karar verecek olduklarını ifade etti. Birkaç aydır insanlar SEC/FED tarafından yapılan ETF açıklamalarını dikkatle takip ediyor ve ETF konusunun ne kadar önemli olduğunu her ETF haberi piyasaya çıktığında piyasada yaşanan dalgalanmayı görebiliyorlardı.

Bitcoin ETF’sine sıcak bakılmıyor

Birçok analist, şimdiden Bitcoin ETF’si için çok erken olduğunu ve bunun için birkaç yıla gerek olduğunu belirterek bugün bu adımın atılması durumunda piyasada tam bir kaos ortamının yaşanacak olduğunu ifade ediyor. Bitcoin ETF’si için gelecek birkaç yıl içerisinde gerçek olabileceğini ve şimdiden bunun için beklentiye girmemek gerektiğini ifade ediyorlar.

*Bitcoin ETF’si konusunda kesin olarak belirlenmiş tarih bulunmamaktadır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları