Bitcoin

Dedikleri Çıkıyor! – 3 Büyükler: Bitcoin Fiyatın 40.000 Dolara Doğru

3 büyük kripto para birimi analistinin açıklamaları gündemin en üst sıralarında yer buluyor.

Bitcoin fiyatı bugün 11 yıllık tarihinin rekorunu 28 bin 400 dolara yükselerek kırdı. Lider kripto para biriminin rekor kırmasının hemen ardından ünlü analistler yine kameralar karşısına geçti ve gündeme dair açıklamalarını paylaştılar.

Öngörüleri zaman zaman doğru çıkan analistler, kripto para birimlerini ve de Bitcoin’i bekleyen gelişmeleri önceden tahmin etmeye çalıştıkları gün içerisinde, beklentilerinin bu dönemde olumlu olduğunu belirttiler.

Michael van de Poppe: Bitcoin Fiyatı 40.000 Dolara Yükselebilir

Başarılı kripto para birimi analisti Michael van de Poppe, Bitcoin fiyatının 28.400 dolar engelini aşamadığını, ancak belirli engeller aşılması durumunda “kısa zamanda” 40.000 dolar rekorunun kırılabilecek olduğunu açıkladı.

Açıklamalarında, Bitcoin fiyatının en önemli destek noktası olarak 25.800 dolar engelini gösteren Michael van de Poppe, “yatırımcıların en dikkatli olması gereken seviye bu, özellikle altına düşüş olmaması ve seviye üzerinde kalıcılık sağlanması durumunda hızlıca 40.000 dolara gidebiliriz” dedi.

Dan Held: Kurumsal Yatırımcıları Dikkatle İzleyin

Kripto para piyasasında son dönemde kurumsal yatırımcı rüzgarları esiyor. Bir Apple ya da Microsoft, kripto para birimi piyasalarını girmiş değil, ancak kısa süre içerisinde birçok ünlü şirket Bitcoin satın aldığını açıkladı. Kurumsal şirketlerin altcoin değil, sadece Bitcoin aldığına dikkat çeken analistler, yatırımcıların kurumsal yatırımcıların hareketlerini takip etmelerini önerdi.

Dan Held, yatırımcıların kurumsal yatırımcıların öngörülerine ve eylemlerine güvenerek hareket etmesi durumunda daha fazla kazanabilecek ve daha az kaybedebileceklerini açıkladı.

Cathie Wood: Bitcoin Fiyatı 500.000 Dolara Yükselecek

Ark Invest’in kurucu CEO’su Cathie Wood, kripto para piyasalarının son dönemde kurumsal yatırımcı akınına uğradığını ve kurumsal yatırımcılar sayesinde Bitcoin fiyatının gelecek dönemde 500 bin doları bulacağını ve tarihin en güçlü rekorunu 500.000 dolar seviyesinde kıracağını iddia etti.

Açıklamaları ile tanınan PlanB isimli kripto para birimi analisti de açıklamalarında piyasada büyük ilginin olduğunu ve olumlu öngörülerinin bulunduğunu paylaştı.

30 bin doların önümüzdeki günlerde kolay bir şekilde görülebileceğini aktaran analistler, yatırımcılara “fiyatta geri çekilmeler oldukça alış yapın” uyarısında bulunmaya devam ediyor.

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu