blank
BitcoinHaberler

Deutsche Bank Kripto Para Raporu Yayınlandı! “Bitcoin (BTC) Vazgeçilmez Değil”

Alman devi Deutsche Bank kripto paralara ilişkin raporunu yayınladı.

ABD’li bankalar kripto paralara ve Bitcoin’e yönelmeye başlamışken Alman devi Deutsche Bank’tan kripto paraların geleceğine yönelik bir değerlendirme ve uyarı geldi.

Almanya’nın en büyük bankası olan Deutsche Bank baş yatırım sorumlusu Christian Nolting tarafından kaleme alınan kripto para raporunu yayınladı.

Kripto paraların insanların hayatında kalmaya devam edeceğinin ve popülaritesinin giderek arttığının belirtildiği raporda bu olumlu tabloya rağmen dikkatli davranılması gerektiği vurgulandı.

“Bitcoin vazgeçilmez değil”

Raporda “kripto paralar hiç bir yere gitmiyor ve kalıcı olacak” vurgusunun yanı sıra Bitcoin’in geleceğine ilişkin endişeler de paylaşıldı.

“Bitcoin’den daha yeni ve daha ileri bir teknolojinin onun yerini almayacağına inanmamız için hiçbir neden yok”

Görüleceği üzere Deutsche Bank kripto para teknolojisinin kalıcılığına karşın, kullanılacak para birimlerinin her zaman değişme ihtimali olduğunu düşünüyor. Dev bankaya göre her ne kadar Bitcoin şuan en popüler kripto para olsa da bu onu vazgeçilmez yapmıyor.

“Gelecekte avantajları azalabilir”

Raporda kripto para birimlerinin geleneksel finansa kıyasla sağladığı avantajların gelecekte azalabileceği ve bu durumun onların kullanımını sınırlayabileceğinden bahsediliyor.

“Kripto para birimlerinin daha yüksek perdeden yasal düzenlemelere maruz kalması ve Merkez Bankalarının kendi dijital paralarını piyasaya sürmesi gibi yakın gelecekteki tehditler, kripto varlıklar için daha zorlu bir ortam yaratabilir. Bu durum onların geleneksel finansal varlıklar karşısındaki avantajlarını azaltacaktır.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir Yorum

  1. Kripto para dünyasindan haberdar olmak ve doğru yatırım amacıyla yardımcı olursanız sevinirim


Başa dön tuşu