binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Altcoin Yarın Kritik Bir Duyuru Yapacağını Açıkladı: İşte Ne Olduğuna Dair...

Dev Altcoin Yarın Kritik Bir Duyuru Yapacağını Açıkladı: İşte Ne Olduğuna Dair En Olası Tahmin

Popüler bir kripto para projesinin geliştiricileri, yarın kritik bir duyuru yapacaklarını bildirdi. İşte ne olduğuna dair tahmin.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Merkeziyetsiz kripto para borsası Uniswap (UNI) bugün yaptığı açıklamasında yarın büyük bir duyuru yapacağını paylaştı.

Yapılan resmi açıklamada “Yarın bir Blast (patlama) yaşanacak” şeklinde bir ifade kullanıldı ve bu da duyurunun Uniswap üzerinde nispeten yeni katman-2 platformlarından biri olan Blast’ın entegre edileceği şeklinde yorumlandı.

Duyurunun içeriğinin çok yüksek ihtimal ile Blast hakkında olması ile birlikte duyurunun 1 Nisan tarihinde yapılması ciddiyetinin sorgulanmasına neden oldu. Bununla birlikte Uniswap, kullanıcılardan yarınki duyuru için bildirimlerini açmalarını istedi.

Bunun bir 1 Nisan şakası olup olmadığı sorulduğunda merkeziyetsiz borsanın resmi hesabından bunun bir şaka olmadığı ve gerçek bir duyuru yapacaklarını paylaştılar.

İlgili Haber  Bu Altcoinin Büyük Duyurusu Beklentiyi Karşılamadı: Fiyat Ters Tepki Verdi!

Blast, token sahiplerine ekstra ödüller sağlayan bir Ethereum Layer 2 ağı olarak tanınıyor. Blast’ın kökenleri tamamen farklı bir projeden, Ethereum üzerinde çalışan, ölçeklendirme için optimistic roll-up teknolojisini kullanan ve kripto dünyasının önde gelen NFT sağlayıcılarından biri sayılan NFT merkeziyetsiz borsası (DEX) Blur’dan geliyor.

Blur ayrıca, kurucusu Pacman’in aslında Blur’den önce ilk kripto projesi olan Namebase’i kurmak için hem liseyi hem de MIT’yi bırakan 24 yaşında bir genç olduğu ortaya çıktığında kripto haberlerine konu olmuştu. Blur ile başarıya ulaştıktan sonra Pacman, Ethereum üzerinde daha çok yönlü bir ölçeklendirme çözümüne ihtiyaç olduğunu fark etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail