Kripto HaberleriAltcoinDev Balina Ekim Ayından Beri Binance'ten Bu Altcoini Topluyor!

Dev Balina Ekim Ayından Beri Binance’ten Bu Altcoini Topluyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

On-chain verilerine göre dev bir kripto para balinası, Ekim ayından bu yana Binance üzerinden yüklü miktarda satın alım yapıyor ve coinleri kendi cüzdanına gönderiyor.

Dev Balina Ekim Ayından Bu Yana Kripto Para Borsası Binance’ten dYdX (DYDX) Altcoini Biriktiriyor

Söz konusu balina 18 Ekim 2022 tarihinden bu yana Binance üzerinden düzenli olarak dYdX (DYDX) altcoini satın alıyor.

Balina son satın alımını ise 20 Ocak tarihinde yaklaşık olarak 1 milyon dolarlık altcoin satın alarak gerçekleştirdi.

Ekim ayından bu yana toplamda 9.5 milyon adet dYdX tokeni satın alan balinanın toplamda 21.2 milyon dolarlık dYdX tokeni bulunuyor.

Balina Ekim ayından bu yana yaptığı satın alımları ortalama olarak 1.62 dolardan yaptı. dYdX altcoin fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %2.28’lik düşüşüyle 2.24 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber
Gündemdeki Altcoinin 1 Numaralı Balinası Binance'e 1 Milyon Coin Gönderdi!

Balinanın son satın alımının dYdX tokeninin yaşadığı son yükselişten hemen önce gelmesi dikkat çekti.

Söz konusu balinanın Blockchain gezgini üzerinde diğer varlıkları incelendiğinde cüzdanında tuttuğu toplam kripto para miktarının yaklaşık olarak 26.5 milyon dolar olduğu görülüyor.

Yaklaşık 21.2 milyon dolarlık dYdX tokeninin yanı sıra 4.6 milyon dolarlık Ethereum Name Service (ENS) ve 550.000 dolarlık stablecoin USD Coin (USDC) dikkat çekti.

dYdX tokeni kısa bir süre önce büyük bir unlock olayıyla karşı karşıyaydı. Ancak altcoin ekibi bu unlock olayını yılın sonuna erteledi ve tokenin fiyatında bir yükseliş dalgasına neden oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları