coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizDev Balina Yine Harekete Geçti! Borsalara USDT Transfer Ediyor

Dev Balina Yine Harekete Geçti! Borsalara USDT Transfer Ediyor

Lookonchain bir balinanın önde gelen kripto para borsaları Coinbase ve Kraken'e 182 milyon USDT gönderdiğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin yatırımcıları SEC’ten gelecek olan spot Bitcoin ETF kararına odaklanmışken, bugün gelen olumsuz haberler ile BTC sert bir gerileme yaşadı.

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) Fiyatında Ani Düşüş Yaşandı! Düşüşün Nedeni Ne?

Bu noktada Lookonchain bir balinanın önde gelen kripto para borsaları Coinbase ve Kraken’e 182 milyon USDT gönderdiğini söyledi.

Lookonchain ayrıca bu balinanın Tether hazinesinden 20 Ekim’den bu yana 2 milyar USDT aldığını ve bu USDT’leri Binance‘e yatırdığını belirtti.

Lookonchain, balinanın borsalara USDT transferleri yaptığı zamanlar ile BTC fiyatını karşılaştıran bir de grafik ekledi.

Grafiğe bakıldığında balinanın borsalara yaptığı USDT transferlerinden sonra Bitcoin fiyatında önemli yükselişler yaşandığı görülüyor.

“Bu dev balina bugün yine Tether Hazinesi’nden 182 milyon USDT alıp borsalara yatırdı.

Balina 20 Ekim’den bu yana Tether Hazinesi’nden toplam 2 milyar USDT almış ve Binance’e yatırmıştır!”

Bu noktada akıllara balinanın son USDT transferinden sonra da BTC fiyatı yükselir mi sorusu geliyor.

Her ne kadar BTC gün içerisinde sert bir düşüş yaşasa da tekrar toparlanma eğilimi gösteriyor. Özellikle 500 milyon dolardan fazla long pozisyon tasfiye olurken, bazı uzmanlar bunun sert yükseliş öncesi bir düzeltme olduğunu söylüyor.

Sonuç olarak yatırım kararlarınızı tek bir veri veya sinyali baz alarak vermeyiniz. Bu veriler yanılma payı olan ve %100 doğruluğu hiç bir zaman kanıtlanamamış yardımcı olan verilerdir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail