Kripto HaberleriHaberlerDev Banka Bu Kripto Para Projesinden Arsa Satın Alacak!

Dev Banka Bu Kripto Para Projesinden Arsa Satın Alacak!

Takip et

Dünyanın en büyük uluslararası bankalarından biri olan HSBC son zamanların popüler teknolojisi Metaverse’e katılan ilk küresel banka oldu.

HSBC-The Sandbox Ortaklığı!

En popüler metaverse projesi The Sandbox ile yeni ortaklık kuran İngiliz bankacılık kuruluşu metaverse’de LAND arsasını satın alacak.

The Sandbox tarafından yapılan açıklamada söz konusu ortaklığın HSBC’nin “The Sandbox’taki küresel finansal hizmet sağlayıcıları ve spor topluluklarıyla etkileşime geçmek amacıyla dünya çapındaki sanal topluluklar için bir dizi fırsat açmasına imkan sağlayacağı” belirtildi.

HSBC, The Sandbox’ta satın alacağı LAND arsasını spor, e-spor ve oyun meraklılarıyla bağlantı kurmak ve etkileşim kurmak için kullanacak.

HSBC Asya-Pasifik Pazarlama Müdürü Suresh Balaji yaptığı açıklamada metaverse’ün insanların yeni nesil internet olan web3’ü nasıl deneyimleyeceği olduğunu söyleyerek sözlerine devam etti:

“HSBC’de, mevcut ve gelecekteki müşterilerimiz ve hizmet verdiğimiz topluluklar için yeni fırsatlar dünyasını açarak, gelişmekte olan platformlar aracılığıyla yeni deneyimler yaratma konusunda büyük bir potansiyel görüyoruz.

The Sandbox ile ortaklığımız sayesinde meta evrene adım atıyoruz ve yeni ve mevcut müşteriler için yenilikçi marka deneyimleri yaratmamıza izin veriyoruz.

Eğitici, kapsayıcı ve erişilebilir deneyimler yaratmak için spor ortaklarımız, marka elçilerimiz ve Animoca Markalarıyla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.”

“HSBC İle Ortak Olmaktan Memnuniyet Duyuyoruz!”

The Sandbox’ın kurucu ortağı Sebastien Borget ise HSBC ile ortaklık kurmaktan memnun olduklarını belirtti:

HSBC gibi büyük, güvenilir kurumların The Sandbox açık metaverse’e katıldığını ve eğlence, oyun ve kullanıcı aracılığıyla kullanıcılarla bağlantı kurarak Web3 kültürünü benimsediğini görmekten memnuniyet duyuyoruz.

Bunun, bu yeni ekosistemde marka deneyimlerini ve katılımı yönlendiren kurumlar tarafından Web3’ün ve meta verinin daha geniş bir şekilde benimsenmesinin başlangıcı olduğuna inanıyoruz.”

Yapılan açıklamada HSBC ve The Sandbox ortaklığına dair ayrıntıların zamanı geldikçe duyurulacağı ifade edildi.

HSBC, bu ortaklık ile The Sandbox ile işbirliği yapan Gucci, Warner Music Group, Ubisoft, The Walking Dead, Snoop Dogg ve Adidas gibi dev isimler arasına katılmış oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları