Kripto HaberleriAnalizDev Borsanın Kurucusu Bir Sonraki Bitcoin Boğasını Neyin Tetikleyeceğini Açıkladı!

Dev Borsanın Kurucusu Bir Sonraki Bitcoin Boğasını Neyin Tetikleyeceğini Açıkladı!

Takip et

Kraken kurucusu kripto uzmanı Jesse Powell, FTX‘in çöküşünün ardından sektörün durumunu değerlendirerek, sektörü ayı piyasasından neyin çıkaracağına dair bir tahminde bulundu.

Kraken Kurucusu Jesse Powell, Kriptoyu Ayı Piyasasından Çıkaracak Bir Sonraki ‘Büyük Olayı’ Tahmin Etti

Yeni bir röportajda Powell, milyarlarca doların gittiğini ve onarılması gereken bir itibarla, endüstrinin FTX fiyaskosundan kurtulmak için zamana ihtiyacı olacağını söyledi.

Kraken’in kurucusu, muhtemelen 2024 yılının ilk yarısında gerçekleşecek olan Bitcoin (BTC) yarılanmasının, kripto piyasaları için bir sonraki yükseliş katalizörü olabileceğini söylüyor.

“Bu sektörden 10 milyar dolar sermaye kaybetmek çok büyük bir darbe. Dolayısıyla bunun telafisi biraz zaman alacak.

Açıkçası, tüm bunların bir sonucu olarak fiyatlar da baskılanmış durumda, bu yüzden daha da derin bir ayı piyasası kışına gireceğimizi düşünüyorum.

Uzun süreli olabilir, Mart 2024’e kadar başka bir Bitcoin yarılanması yaşamayacağız. Bu biraz zaman alacak ve bence bu, ayı piyasasından çıkmamıza neden olabilecek bir sonraki büyük olay.”

Ne yazık ki, içinde bulunduğum son 11 yıldır sektör için aynı durum söz konusu, yani bu tepeye doğru yürümeye devam etmeliyiz, belki de biraz zemin kazanmak için bir süreliğine bu tepeye doğru koşmalıyız.”

İlgili Haber
İsviçre Bankacılık Devi Kripto Para Trendini İnceledi: İşte Şaşırtıcı Veriler!

Ancak bu bir savaş ve bir maraton ve sektör olarak rehavete kapılacağımızı sanmıyorum, dedi.

Bence içeri giren ve dışarı çıkarmamız gereken kötü aktörler olmaya devam edecek. Sektöre karşı darbeler ve yanıltıcı bilgiler olmaya devam edecek.

Nihayetinde kriptonun neden burada olduğunu hatırlamamız gerektiğini düşünüyorum; bu da Bitcoin’i ve finansal özgürlüğü temelde tüm dünyaya ulaştırmaktır.” diye ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları