Altcoin

Dev Ethereum Balinası Cüzdanına Bu Sürpriz İki Altcoini Ekledi!

Dünyanın en büyük dördüncü Ethereum balinası, bu iki sürpriz altcoinden yüklü miktarda satın alım gerçekleştirdi.

Kripto para piyasasının en büyük balinalarından biri, sepetine iki farklı altcoinden 23.9 milyon dolarlık ekleme yaptı.

Dünyanın En Büyük Dördüncü Ethereum Balinası, Cüzdanına Yüklü Miktarda LUNA ve SAND Eklemesi Yaptı

WhaleStats verilerine göre, anonim Ethereum cüzdanı, 6.72 milyon dolar ödeyerek 135.000 Terra (LUNA) coini satın aldı.

Terra, çok sayıda stabilecoin’e ev sahipliği yapan bir Blockchain protokolü olarak biliniyor. Dünyanın en büyük dokuzuncu kripto parası olan Terra, bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %5.30’luk yükselişi ile birlikte 52.28 dolardan işlem görüyor.

En büyük dördüncü Ethereum balinası olan cüzdan, LUNA satın alımına ek olarak 17.2 milyon dolar ödeme yaparak 5 milyon adet The Sandbox (SAND) tokenini de bünyesine kattı. Bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %12.60’lık yükselişi ile dikkatleri üzerine çeken Metaverse altcoini, 3.76 dolardan işlem görüyor.

WhaleStats verileri incelendiğinde yukarıdaki iki kripto paraya ek olarak katman-2 çözümlerinden biri olan Polygon’un da (MATIC) balinaların odağında olduğu gözleniyor. Farklı bir anonim Ethereum balinası, dört ayrı satın alım ile bir gün içerisinde 6.2 milyon dolarlık MATIC tokenini cüzdanına ekledi. Söz konusu balinanın cüzdanında yaklaşık olarak 24.2 milyon dolarlık MATIC tokeni bulunuyor.

En büyük Ethereum balinalarının son 24 saatteki satın alımları

Buna ek olarak en büyük 1.000 Ethereum balinasının son 24 saatte en fazla satın aldığı kripto paralar arasına Chiliz (CHZ) tekrar girmeyi başardı. Listede YFI, WOO ve MATIC gibi altcoinler dikkat çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu