blank
Altcoin

Dev Kripto Para Borsasının CEO’sundan, Altcoinler İçin Olumlu Açıklama

ABD'nin en büyük borsası Coinbase, yakın gelecekte yeni altcoin listelemelerine hız verecek.

ABD’nin değil aynı zamanda dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, altcoin yatırımcılarını sevindirecek bir açıklamada bulundu.

Coinbase CEO’sundan Altcoin Mesajı

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, özellikle halka arz öncesinde çok az sayıda altcoin listelemesi ile tanınan bir profil oluşturdu. Milyonlarca ABD’linin kullandığı kripto para borsasının bu profilin devamında listelediği her bir kripto para birimi de tahmin edilebileceği gibi yükselişler rekorları kırdı. Şimdi ise Coinbase’in profili değiştirmeyi hedeflediği bizzat CEO tarafından açıklandı.

Coinbase CEO’su Armstrong, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Dogecoin’i listeleyeceklerini belirtmişti. Armtsrong, açıklamasının devamında ise ilerleyen tarihlerde çok daha fazla altcoin listeleyebileceklerini vurguladı ve ekledi:

Sorunuza cevap vermek gerekirse evet önümüzdeki altı ila sekiz hafta içerisinde DOGE’u listelemeyi düşünüyoruz. Daha sonra ise çok daha geniş bir listeleme planı yapıp gelecekte yeni varlık ekleme konusunda nasıl daha hızlı hareket edebileceğimizi araştıracağız.”

Armstrong, bir kripto parayı listelemeden önce siber güvenlik, uyum, regülayonlarla ilgili sorunlar gibi birçok konunun incelendiğini ve bu sebeple aslında listelemelerin az olduğunu vurguladı. Bu süreci hızlandıracaklarını belirten Coinbase CEO’su, rekabetin de arttığını vurguladı.

Coinbase halka arz olduktan sonra 100 milyar dolarlık değerlemenin üzerini gördü ve bu konuda dünyanın ilk kripto para borsası oldu. Şimdi bu borsanın yeni kripto paraları listelemesi ise ilgili altcoinlerin rekor kırmasını kolaylaştırabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu