Kripto HaberleriAltcoinDev Ödeme Platformu Bu Altcoinle İşbirliğine Gitti! Fiyatta Sıçrama Oldu!

Dev Ödeme Platformu Bu Altcoinle İşbirliğine Gitti! Fiyatta Sıçrama Oldu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektöründe belirsizlikler devam ederken projeler önemli işbirliklerini duyurmaya devam ediyor.

Merkezi olmayan ekonomileri sınırlar ve protokoller ötesinde birbirine bağlayan bir Katman 1 blok zinciri olan altcoin Conflux Network (CFX), ekosistemine kolay fiat girişi için Alchemy Pay ile işbirliği yaptı.

Altcoin Conflux Network (CFX) ve Alchemy Pay Fiat Para-Kripto Para Ödeme Hizmetleri için Ortak Oldu

Kullanıcıların yerel fiat para birimleri üzerinden kripto satın alabilmelerini sağlayan ödeme çözümü, Conflux ekosistemini hem yeni gelenler hem de deneyimli kullanıcılar için yeni bir ana akım dostu erişilebilirlik seviyesine taşıyacak.

Bu işbirliği ile Alchemy Pay, Conflux’un uluslararası alanda büyümesine ve küresel erişimini genişletmesine yardımcı olacak.

Alchemy Pay’in ödeme noktası 173 ülkede Visa ve MasterCard ile ödemeleri, çoklu yurt içi transferleri ve gelişmekte olan pazarlardaki popüler mobil cüzdanları destekliyor.

Yüksek dönüşüm oranları, düşük ücretler ve hızlı, basit KYC ile 300’den fazla fiat ödeme kanalı tarafından desteklenen platform, yerel para birimleriyle kripto alım satımını diğer normal çevrimiçi ödemeler kadar kolay hale getiriyor.

Conflux Kurucu Ortağı ve CTO’su Ming Wu, “Bu ortaklık, engelsiz bir blok zinciri olarak Conflux Network için büyük bir dönüm noktasıdır.” dedi ve ekledi: “Alchemy Pay’in teknoloji entegrasyonu, milyonlarca kullanıcının ekosistemimize zahmetsiz ve mevzuata uygun bir şekilde dahil edilmesine olanak tanıyacak.”

Conflux, merkezi olmayan ekonomileri sınırlar ve protokoller arasında bağlayan izinsiz bir Katman 1 blok zinciridir.

Yakın zamanda hibrit PoW/PoS konsensüsüne geçen Conflux, sıfır tıkanıklık, düşük ücretler ve gelişmiş ağ güvenliği ile hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir bir blok zinciri ortamı sağlıyor.

Bu yazının yazıldığı sıralarda CFX yüzde 5’lik bir yükselişle 0.30 dolardan işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları