AltcoinShiba Inu

Dev Shiba Inu (SHIB) Balinası Bu İki Altcoinden Yüklü Alım Yaptı!

Devasa Shiba Inu (SHIB) balinasının yeni satın alımlarında tercih ettiği kripto paralar bu iki altcoin oldu.

WhaleStats verilerine göre, dünyanın en büyük 48. Ethereum balinası “Sabo” 1.024 Maker (MKR) satın alarak portföyünü genişletti.

Toplamda 4 trilyon adet Shiba Inu (yaklaşık 91 milyon dolar) sahibi olan balina MKR stablecoin’inden 2 milyon dolarlık satın alım yapmış oldu.

Ethereum Balinasının İkinci Tercihi AAVE Oldu

Buna ek olarak aynı balina bir diğer satın alım ile bugün bünyesine 16.706 adet AAVE tokeni ekledi. AAVE tokenlerinin toplam değeri yaklaşık olarak 2.7 milyon dolar civarına tekabül ediyor.

WhaleStats verileri buna ek olarak başka bir Ethereum balinasının ise yüklü miktarda Shiba Inu satın aldığını duyurdu.

Balinanın satın aldığı SHIB miktarı 271 milyar token civarında oldu. Dünyanın en büyük 207. Ethereum balinası olan cüzdan, portföyüne 6.5 milyon dolar değerinde 271 milyar adet Shiba Inu ekledi.

Buna ek olarak, analiz şirketi Santiment, son birkaç gündür AAVE için büyük balina işlemleri kaydedildiğini aktardı. Santiment 24 Mart tarihinde balinaların yedi adet 1 milyon dolar transfer işlemi yaparak fiyatın düşmesinden önce bir yükseliş dalgası oluşmasını sağladığını bildirdi.

AAVE, kullanıcıların kripto para ödünç almak ve ödünç vermek için kullandıkları bir merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu olarak biliniyor.

Kullanıcılar platforma kripto varlık yatırarak likidite havuzlarından faiz geliri elde ediyor.

Benzer şekilde kripto para ödünç alanlar ise kripto varlıklarını teminat olarak göstererek likidite havuzundan borç alabiliyor.

AAVE mevcut durumda piyasa değeri olarak dünyanın en büyük 53. kripto parası konumunda bulunuyor ve bu yazının yazıldığı anlarda CoinMarketCap verilerine göre 165 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu