binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumDevasa Balina Grayscale'in Davayı Kazandığının Duyurulmasının Ardından 10.000 Ethereum'luk İşlem Yaptı

Devasa Balina Grayscale’in Davayı Kazandığının Duyurulmasının Ardından 10.000 Ethereum’luk İşlem Yaptı

Devasa bir kripto para balinası, onchain verilerine göre Grayscale dava kararının açıklanmasının ardından yüklü işlem yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

LookOnChain tarafından sağlanan onchain verilerine göre, Grayscale’in SEC’e karşı açtığı davayı kazanmasının hemen ardından devasa bir kripto para balinası UniSwap üzerinde 17.14 milyon USDC karşılığında 10.000 Ethereum satın aldı.

Son 4.000 ETH’lik satın alım işlemini yükseliş sonrasındaki dakikalarda yapan balina, ortalama olarak ETH başına 1.714 dolar ödemiş oldu. ETH fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 1.719 dolardan işlem görüyor.

ETH fiyatındaki ani yükselişin en büyük tetikleyicilerinden birinin balinanın bu işlemi olduğu düşünülüyor.

İlgili Haber  Bitcoin, Grayscale Kararının Ardından 27.000 Doların Üstünde! Bundan Sonra Ne Olacak? İşte Son Veriler

Söz konusu balinanın cüzdanında bu yazının yazıldığı anlarda 37 milyon dolarlık ETH, 17 milyon dolarlık USDC, 340 bin dolarlık RBN, 100 bin dolarlık BLUR, 82 bin dolarlık TON tokeni bulunuyor.

Grayscale’in SEC davasını kazandığının anlaşılmasının ardından Bitcoin 26.000 dolar seviyesinden %5’in üzerinde yükseliş göstermiş ve 27.500 civarına kadar tırmanmıştı. SEC’in bu aşamadan sonra ne yapacağını açıklaması için 45 günü bulunuyor ve yüksek ihtimal ile karara itiraz edeceği düşünülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail