Haberler

Diar: Kripto Para Borsalarının Hacmi Rekor Düzeyde Geriledi

Diar araştırmadan yapılan açıklamada kripto para borsalarının ticari hacminin rekor seviyede düşüş gösterdiği açıklandı.

Diar araştırma şirketi, kripto para borsalarının ticari olarak hacimlerini inceledi. Diar, araştırma sonucunda kripto para borsalarının tamamında Ocak 2018’de tarihlerinin en kötü ticaret hacimlerini yaşadıklarını ve kripto para borsalarının büyük bir kısmında ticaret hacminin büyük oranda düşüş gösterdiği doğruladı. Bitcoin fiyatında rekorun kırıldığı yıl olan 2017 yılı Aralık ayında ticaret hacmi rekor seviyede yükselen kripto para borsalarının bu hacmi çok uzun sürmedi ve 15 gün içerisinde düşüş yaşadı ve Ocak 2018’e girildiğinde ise tarihlerinin en büyük düşüşlerini görmüş ve tecrübe etmiş oldular.

Piyasa hacmi küçüldü

Kripto para piyasalarının hacmi küçüldükçe kripto para borsalarının ticaret hacmi de düştü. Kripto para borsalarının düşen ticaret hacmi gelirlerinin de büyük oranda düşmesi ile son bulurken, milyonlarca dolarlık kripto para hesaplarının satış yapması ve kripto para borsalarının ticaret hacminin düşmesi Binance CEO’su CZ’yi endişelendirmezken, kripto para sahiplerini ise endişelendiriyor. Borsaların ticaret hacmi düştükçe güvenlik için ayırdıkları para da bir o kadar azalıyor ve güvenlik sorunları ortaya çıkabiliyo.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu