binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDijital Gümüş Litecoin (LTC) Fiyatı Düşüşe Neden Dayanıyor? IntoTheBlock Açıkladı!

Dijital Gümüş Litecoin (LTC) Fiyatı Düşüşe Neden Dayanıyor? IntoTheBlock Açıkladı!

Dijital gümüş Litecoin düşüş eğiliminin dışında kalan bir kaç kripto paradan biri oldu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve altcoinler Nisan ayına düşüşle başlarken kripto para piyasası kendisini kırmızı renkte buldu.

Çoğu altcoin düşüş eğiliminin etkisiyle gerileme önemli gerilemeler yaşarken Litecoin (LTC) bu eğilimin dışında kalan altcoinlerden oldu.

Bu durumda CFTC’nin LTC’yi emtia olarak sınıflandırılması etkili olurken, dijital gümüş olarak bilinen Litecoin yeniden canlanma belirtileri gösteriyor.

IntoTheBlock yakın tarihte yaptığı LTC analizinde CFTC’nin emtia nitelendirmesinin fiyat performansını artırdığını belirterek LTC sahiplerinin %75’inin şu anda kar elde ettiğini yazdı.

IntoTheBlock LTC için kritik seviyenin 150 dolar olduğunu belirtti ve tüm gözlerin 150 dolarlık dirençte olduğunu söyledi.

Zira tarihsel verilere göre 590.000 adres Aralık 2021 tarihinde 150 dolardan 8,16 milyon LTC satın aldı. Bu noktada bu yatırımcıların Aralık 2021’den bu yana zararda olduğu göz önüne alındığında büyük bir direnç noktası oluşturuyor.

“LTC şu anda yeşil renkte olan ilk 100 kripto para arasında yer alan seçilmiş birkaç varlıktan biridir ve CFTC tarafından emtia olarak etiketlendiğinden bu yana güçlü bir performans göstermektedir. CFTC’nin bu hamlesi LTC sahiplerinin %75’inin kar elde etmesine yol açtı.

İleriye baktığımızda, tarihsel olarak 590.000 adresin elinde bulunan 8,16 milyon LTC’nin satın alındığı 150 dolar civarında kritik bir direnç görüyoruz.

Bu seviye, önemli bir direnç noktası oluşturabilir, çünkü bu LTC yatırımcıları Aralık 2021’den bu yana zararda bulunuyorlar.”

Hatırlanacağı üzere CFTC yakın zamanda önde gelen kripto borsası KuCoin’e karşı açılan davada Litecoin’i bir emtia olarak sınıflandırdı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail