Ana SayfaEthereumDiscord Geri Adım Attı! Ethereum Planı Rafa Kalktı!

Discord Geri Adım Attı! Ethereum Planı Rafa Kalktı!

Takip et

Popüler mesajlaşma programı Discord’un kurucusu ve CEO’su Jason Citron, 8 Kasım’da Twitter hesabından Discord uygulamasının Ethereum’a bağlanacağını ima ettiği bir paylaşım yapmıştı.

İlgili Haber
Discord, Ethereum Hamlesine Hazırlanıyor!

O gün için bir açıklama yapmayan CEO, sadece 3 gün sonra yaptığı paylaşımla geri adım attı.

Jason Citron, şu anda Discord’un Ethereum ile entegrasyon planının olmadığını söyledi.

“Herkese tüm bakış açıları için teşekkürler. Bu dahili konsepti göndermek için şu an bir planımız yok.  Şimdilik kullanıcıları spam, dolandırıcılık ve dolandırıcılıktan korumaya odaklandık.

Web3’te çok sayıda iyi ama aynı zamanda kendi ölçeğimizde çözmemiz gereken birçok sorun var. Daha fazlası yakında.”

Citron’un Discord- Ethereum entegrasyon planından neden vazgeçtiği bilinmiyor. Ancak kullanıcılardan gelen olumsuz eleştirilerin etkili olduğu düşünülüyor.

Zira bazı kullanıcılar Discord Nitro aboneliğini iptal ettiğine dair ekran görüntüsü paylaşırken bazı kullanıcılar da aboneliklerini iptal etmekle tehdit eden twit attı.

Bir kullanıcının “Hayal kırıklığı ama başka seçeneğim yok gibi görünüyor. Şirketin izlediği yön buysa Discord’u desteklemeye istekli değilim.” şeklinde twit attığı görüldü. Kullanıcılar tarafından olumsuz geri dönüşlerin yanı sıra eleştirmenler de “manipülasyona neden olan ve çevreye zarar veren” bir teknolojiyi benimsediği için Discord’u eleştirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları