Dogecoin

Dogecoin (DOGE) İçin İyi Sinyal Bir Kere Daha Görüldü!

DOGE, hiç olmadığı kadar popüler!

Dogecoin (DOGE), bir zamanlar sadece şaka olarak üretilen bir kripto para birimiyken özellikle Elon Musk gibi isimlerin attığı adımlar sayesinde inanılmaz bir hype yarattı ve en çok konuşulan kripto paralardan oldu.

Dogecoin’in bu başarısı kesinlikle başka kripto para birimlerinin de ortaya çıkmasına yol açtı ve birçok DOGE kopyası görüldü.

DOGE, Popülerlik Rekorları Kırıyor

Robinhood, Coinbase ve bunun gibi birçok önde gelen borsa ile platform DOGE listeledi. Bunun en büyük sebebi de DOGE’un sahip olduğu popülerlik ve devamında gelen talep.

Artık DOGE için çalışmayan DOGE kurucu ortağı Billy Markus bile Twitter’dan yaptığı açıklamada Robinhood’un son DOGE eklentisinin çok iyi bir haber olduğunu vurguladı.

DOGE, sosyal medya verilerine ve atılan adımlara bakıldığında şu an hiç olmadığı kadar popüler gözüküyor. 22 Eylül tarihinde yapılan bir duyuruda ise RedSwan şirketinin iki büyük gayrimenkul için DOGE ödemesi kabul edeceği vurgulanmıştı.

Şirket bunların 384 milyon dolara tekabül ettiğini belirterek DOGE’un gerçek bir kullanıma sahip olduğunu resmen ortaya koydu.

Buna ek olarak Dogecoin hakkında yapılan anket ve AMC CEO’sunun DOGE ödemelerini kabul etmeye yönelik attığı adımı da şu an söz konusu kripto para biriminin popülerliğine popülerlik katıyor.

Dogecoin şu an ağdaki işlem sayısı bakımından dip noktalara çekilse de popülerlik bakımından kesinlikle hiç olmadığı kadar aktif ve bu durum iyiye işaret.

Zira DOGE’nin geçmişte bu kadar yükselmesi tamamen popülerliği ile oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu