blank
Dogecoin

Dogecoin (DOGE) Rallisi Yine Başladı: 1 DOGE Artık 1 TL İken Hedef Neresi?

DOGE fiyatının yükseliş sebebi ve yükseliş hedefi belli mi?

Kripto para sektörünün “sevilen” projesi Dogecoin (DOGE), yine rekor kırdı. DOGE fiyatı Ocak ayında başladığı ralli ile 0,071 dolara kadar çıksa da bunun üzerine geçememiş ve %25’e yakın değer kaybı yaşamıştı. 12 Nisan tarihinde başlayan DOGE yükselişi, bu rekorun kısa sürede tazelenmesini sağladı.

blank

DOGE, Paribu’da 1 TL’yi Gördü

DOGE, basın saati itibarıyla Binance kripto para borsasında 0,13 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde %80 yükseliş yakaladı. 24 saatlik hacim konusunda Paribu kripto para borsasının 11. sırada yer alması ve 24 saat içerisinde 275 milyon dolarlık DOGE hacmi yaşanması ise Türkiye’deki yatırımcılarına buna olan ilgisini ortaya koymakta.

DOGE’nin Türkiye’deki popülerliği şu an için Twitter’da DOGE’un trend listesinde birinci sırada olmasından da anlaşılmakta. Şaka olarak üretilen DOGE’un şu an böyle bir yükseliş elde etmesinin arkasında ise görünen hiçbir sebep yok.

Genellikle Elon Musk’ın tweetleri ile hareketlenen DOGE, bu sefer hiçbir tweet veya hiçbir gelişme olmadan yükselişe geçti. Bu da piyasa yapıcıların DOGE için harekete geçtiğini göstermekte.

Ünlü milyarder Mark Cuban’ın DOGE’a verdiği destek ve DOGE için yaptığı açıklama ise ortalama hedefi ortaya koymakta. Cuban, 6 Mart tarihinde yayınladığı gönderisinde DOGE fiyatının “kesinlikle 1 doları bulacağını” vurgulamıştı. Bu da an itibarıyla fiyatın 10 kata yakın bir artış elde etmesi anlamına geliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir. Zirve fiyattan yapılan alış işlemleri genellikle yatırımcının zarar etmesi ile sonuçlanır. Bu sebeple FOMO (fırsatı kaybetme korkusu) etkisine kapılmadan bir strateji dahilinde yatırım yapmak yatırımcı için en doğrusu olacaktır.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu