Dogecoin

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Fırtınalarından Sonra Sıra Bu Altcoin’de!

BabyDoge, Binance Smart Chain ağında rekora gidiyor.

2021 yılı, çok farklı kripto para birimlerinin çok farklı hareketlilikleri ile anıldı ve görünüşe göre 2022 de bundan geri kalmamakta kararlı. Özellikle Dogecoin (DOGE) ile başlayan ve diğer meme köpek coinleri ile devam eden furya, 2021’in sonlarına doğru yavaşlasa da yeni ve benzer projeler buna devam ediyor gibi gözüküyor.

BabyDoge, En Çok Alınanlar Arasına Girdi

WhaleStats tarafından aktarılan bilgilere göre, Shiba Inu‘nun birebir kopyası gibi görülen BabyDoge, kısa süre içerisinde Binance Smart Chain üzerinde en çok alınıp satılan kripto para birimlerinden birisi oldu. BabyDoge, içerisindeki varlığa göre en büyük 1.000 BSC cüzdanında en çok alınıp satılan varlık olmayı başardı.

Aslında gün içerisinde %41 yükseliş de elde eden BabyDoge, 0,000000002993 dolar seviyesine kadar çıktı. OKEx kripto para borsasında bile listeli olan BabyDoge’un toplam hacim açısından BSC ağı üzerinde rekor kırması kesinlikle bunun arkasında bir şeylerin olduğunu göstermekte.

Buna ek olarak en büyük 1.000 Binance Coin cüzdanının şu an toplamda 45,366,399,736,989 BabyDoge tuttuğu görülüyor. Bu toplamda sadece 121.000 dolara tekabül etse de en büyük 1.000 cüzdanın söz konusu projeye bu kadar ilgi duyması bir hayli ilginç.

DOGE, kripto para sektörünün ilgisini çekmeye başlayınca piyasaya giriş yapan BabyDoge, aslında bütün DOGE kopyaları ile benzer özelliklere sahip. Bunlara BabyDoge, Uncle Doge, MissDoge, Lil Doge, Mama Doge, Sister Doge gibi başka projeler de eklenebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu