DogecoinHaberler

Dogecoin Festivali Yaklaşıyor! Elon Musk Katılacak Mı?

Dogecoin konuşulmaya devam ediyor.

Elon Musk’ın desteklediği kripto para birimi Dogecoin’in kutlama festivali “Dogepalooza” açılışını dünya pop efsanesi Dionne Warwick yapacak.

Kripto alanında ilk olacak “Dogepalooza” festivali 9 Ekim’de Texas, Sugarland’de gerçekleşecek.

Organizatörler festivalin web sitesinde yaptıkları açıklamada; bu festivalin Doge topluluğunun Dogecoin’e olan tutkularını ve sevgilerini paylaşmak için bir araya getirmenin yenilikçi ve eğlenceli bir yolu olarak özel olarak tasarlandığını belirterek elde edilen gelirler ile çeşitli hayır kurumlarına destek ve bağışta bulunacaklarını söylediler.

Açılışı yapacak pop efsanesi Warwick, basın açıklamasında türünün ilk örneği olacak “Dogepalooza” festivalini anlamlı bulduğunu belirterek:

“Bu anlamlı festivalin bir parçası olmayı dört gözle bekliyorum çünkü festival, pek çok hayati nedeni destekliyor.”

Doge topluluğu dört gözle “Dogepalooza” festivalini beklerken Dogecoin’in en güçlü destekçisi Elon Musk’ın festivale katılıp katılmayacağı merak konusu oldu.

Bugüne dek yaptığı her açıklamayla Dogecoin ile ilgili hemen her şeyi destekleyen Musk, geçtiğimiz günlerde festival fikrini desteklediğini söyleyen paylaşım yaparak müzik festivaline de bakıl açısını göstermiş oldu.

Festival biletlerinin fiyatları ise genel giriş 125$, VIP ise 300$ olarak belirlense de biletler Dogecoin ile de satın alınabiliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu