AltcoinDogecoinHaberler

Dogecoin Kendisiyle Beraber Bu Altcoini de Zirveye Taşıyor: Kurucu Açıklama Yaptı!

Bu altcoin kurucusu Dogecoin'in kendisiyle beraber kendi kripto paralarını da zirveye taşıdığına dair bir açıklama yaptı.

Litecoin (LTC) altcoininin kurucusu Chalie Lee, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında LTC ağının hash oranının tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığını bildirdi.

Litecoin Ağının Hash Oranı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı

Lee, Litecoin’in hash oranının 500 TH/s ile rekor kırdığını açıkladı. Bu yazının yazıldığı anlarda ise ağın has oranı 513 TH/s seviyesinde seyrediyor.

Charlie Lee, yaptığı açıklamasında yükselişin kısmi olarak Dogecoin madencilerinden kaynaklandığını söyledi. Birleşik madencilik olarak adlandırılan bu işlem ile birlikte iki altcoinin de transfer işlemleri aynı anda doğrulanıyor ve madenciler iki zincirden de coin ödülü kazanıyor.

Bir Dogecoin hayranının Lee’nin Twitter arkaplan resmini DOGE ile ilgili bir görsel ile değiştirmesini istemesinin ardından LTC kurucusu görselin hazır olmasının ardından hemen bu değişikliği yapacağını bildirdi.

Buna ek olarak bir Twitter kullanıcısının DOGE’un piyasa değerinin nasıl Litecoin’den daha yüksek olduğunu sormasının ardından Lee şu cevabı verdi:

“Meme token güçlü! Bu durum aslına bakılırsa paranın çoğunluğunun LTC ağının güvenliğinin sağlanmasına gittiği için Litecoin için de iyi bir şey.”

Bu yazının yazıldığı anlarda Coin Market Cap verilerine göre LTC fiyatı 102.76 dolardan işlem görüyor ve LTC dünyanın en büyük kripto paraları arasında 22. sırada yer alıyor. Hash rate oranının yeni bir rekor kırdığının anlaşılmasının ardından LTC fiyatı 99 dolar seviyesinden bir yükseliş yaşadı.

Bilindiği üzere LTC de Bitcoin’den ayrılarak oluşturulan bir kripto paraydı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu