DogecoinHaberlerShiba Inu

Dogecoin Kurucusu, Shiba Inu Topluluğundan Resmen Bıktı!

DOGE'nin kurucu ortağı spam mesajları yüzünden iletişim bilgilerini web sitesinden kaldırma kararı aldı.

Shiba Inu son dönemde gösterdiği olağanüstü başarı ile tüm dikkatleri üzerine topladığından beri topluluk üyelerinin adeta sözlü saldırısına uğrayan Dogecoin, Elon Musk da olmasa eski ihtişamlı günlerini iyice kaybetme noktasına geldi.

Shiba’nın meme coini tahtından etmesiyle “DOGE katili” olarak anılmaya başlaması ise Shiba yandaşlarını iyice çığırından çıkarmış olacak ki suskunluğunu bozma kararı alan Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, Shiba Inu topluluğundan kendisini rahat bırakmalarını istedi.

2013 yılından beri DOGE’nin kurucu ortaklığını sürdüren Markus, Shiba ile hiçbir ilgisi olmadığını vurgulayan bir tweet yayınlama gereği duydu.

İşler öyle karmaşık bir hal almış ki Shiba Inu ordusundan gelen mesajlar Markus’un mail kutusunu adeta istilaya uğratmış. Markus, gelen kutusu spam mesajlarıyla dolu olduğu için web sitesinden iletişim bilgilerinin olduğu formu kaldırmak zorunda kaldığını belirtiyor.

İşler Uzaktan Göründüğü Gibi Değil!

Dogecoin, 90 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine ulaştığında yatırımcılarına çok ciddi getiriler sağlamış olsa da kurucu ortaklar için aynı şey söz konusu olamadı.

Öyle ki Markus, işini kaybetti ve finansal sorunlarla karşı karşıya kaldığı için ciddi mali sıkıntılar yaşadı.

2. el bir Honda Civic satın almak için Dogecoin zulasını satmak zorunda kaldığı yönünde bir açıklamada bile bulunmuştu.

Markus’a tek kar kalan kendi zengin olamasa da dünyanın en zengin insanlarından biri olan Elon Musk ile sık sık iletişim kurması oldu belki de.

Markus tüm bunlarla başa çıkmaya çalışırken toplulukla bağını hiç koparmadı ancak Markus’un DOGE’yi beraber kurduğu Avustralyalı yazılım mühendisi Jackson Palmer, aynı tavrı sürdürmeyerek kripto topluluğuyla olan bağını tamamen koparma yoluna gitti.

Şimdi herkesin gözü Shiba topluluğunun Markus’un söz konusu tweetine nasıl bir cevap vereceğine çevrilmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
alim

Engellesin

Last edited 6 ay önce by alim

Başa dön tuşu