Kripto HaberleriDogecoinDogecoin Kurucusuna Göre Yükselişler Ölü Kedi Sıçraması! "Hayaller Yıkılmadan...."

Dogecoin Kurucusuna Göre Yükselişler Ölü Kedi Sıçraması! “Hayaller Yıkılmadan….”

Takip et

Tesla CEO’su Elon Musk’ın gözdesi olan popüler mem tokeni Dogecoin’in kurucusu Billy Markus paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Kripto para piyasasına yönelik eleştirileri ve iğneleyici sözleriyle tanınan Billy Markus, Twitter hesabından ayı piyasasıyla ilgili paylaşımda bulundu.

“Greg” isimli bir kullanıcı Dogecoin kurucusuna ayı piyasasının ne kadar sürebileceğini sordu.

Bu soruya düşüş trendinin devam edeceğini düşündüğünü belirterek cevap veren Markus, ilginç bir benzetme bulundu:

“Bazen umutlar ve hayaller yeniden yıkılmadan önce ölü kedi sıçramaları olur.”

Markus’un paylaşımında kullandığı ölü kedi sıçraması, bir kripto paranın fiyatında küçük, geçici bir artışı ve ardından düşüş trendinin devam etmesi olarak bilinmektedir.

Daha önce de alaycı bir şekilde ayı piyasasının önünde sonunda biteceğini ancak bunun dört yıl sürebileceğini söyleyen Markus, halen ayı piyasasının hemen bitmeyeceğini düşünüyor.

İlgili Haber
Dogecoin Kurucusu: "Ayı Piyasası 4 Yıl Sürebilir!"

Dogecoin kurucusu paylaşımıyla, Bitcoin ve kripto paralarda yaşanan yükselmelerin geçici olduğuna ve düşüş trendinin devam edeceğine dikkat çekti.

Ayı piyasasıyla ilgili Markus’la benzer fikirlere sahip olan Texas Üniversitesi finans profesörü John Griffin de “ayı piyasaları yaşanabilir, ancak yakın zamanda ayı piyasasının biteceğine ve düşüş trendini tersine çevirecek bir katalizör görmüyorum.” demişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları